Reklama
Reklama

Andrzej Piaseczny nie ukrywa ukochanego. Zdradził, czy zamierzają się pobrać!

Andrzej Piaseczny (51 l.) po raz pierwszy od czasu publicznego coming outu poruszył temat swojego homoseksualnego związku. Okazuje się, że w miejscowości, w której mieszka para, ich widok nie wzbudza żadnej sensacji. Czy planują wziąć ślub?

Andrzej Piaseczny ponad rok temu zdecydował się na publiczny coming out. Chociaż do obowiązków gwiazd nie należy spowiadanie się fanom ani mediom ze swojej orientacji seksualnej, to o preferencjach Piaska spekulowano już od dawna.

Andrzej Piaseczny nie ukrywa już ukochanego. Będzie ślub?

Po raz pierwszy od tamtej pory wokalista poruszył w wywiadzie temat swojego homoseksualnego związku. Muzyk mieszka ze swoim ukochanym na wsi w Górach Świętokrzyskich, gdzie ich relacja nie jest dla nikogo sensacją. 

"Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji" - wyjaśnił Piasek w podcaście "Wprost Przeciwnie".

Reklama

Artysta zdradził też, czy rozważa zawarcie małżeństwa ze swoim partnerem. Niestety póki co przepisy w Polsce znacznie utrudniają sformalizowanie związku parom homoseksualnym. 

Jego zdaniem jednak kościół nie jest w stanie powstrzymać zmian społecznych, których jesteśmy świadkami. 

Piasek o homofobii w Polsce

Gwiazdor nie ma też pretensji do prezesa TVP za to, że nie popiera udziału męskiej pary w programie "Taniec z Gwiazdami" - w końcu zdanie każdego z nas powinno zostać uszanowane. 

Piasek w swoim utworze "Miłość" porusza ważny temat tolerancji i akceptacji. Decyzję o coming oucie podjął na fali skandalicznych wydarzeń podczas kampanii wyborczej, gdy prezydent krytycznie wypowiadał się o społeczności LGBT. 

Zobacz też:

Andrzej Piaseczny w TzG: "czy gej musi z facetem? Nie musi, ale fajnie, żeby mógł"

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk zagięli Kurskiego? Wytknęli mu brak wiedzy

Piasek o kulisach pisania piosenki dla Przybylskiej. Miał łzy w oczach

Sara James zdradza przepis na sukces. "Życie nie jest proste"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | homoseksualizm | coming out | LGBT | homofobia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy