Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Andrzej Grabowski: na co tak naprawdę choruje jego żona?

Wiele wskazuje na to, że Andrzej Grabowski (64 l.) i Anita Kruszewska (46 l.) nie dojdą do porozumienia, a ich małżeństwo wkrótce będzie należało do przeszłości. Jednak sprawa rozwodowa to nie jedyne, co martwi kobietę. „Życie na gorąco” ustaliło, że żona aktora mierzy się z trudną chorobą, a lekarze nie wiedzą, co dokładnie jej dolega!

Na początku września Anita Kruszewska wróciła do kraju z Austrii, gdzie mieszka jej córka i gdzie przebywała w szpitalu. Tamtejsi lekarze próbowali postawić jej diagnozę. 

Reklama

Żona Andrzeja Grabowskiego od wielu miesięcy nie czuje się niestety dobrze. Poważne obawy co do stanu swego zdrowia zaczęła mieć już w maju, gdy trafiła do warszawskiego szpitala z podejrzeniem kolejnego udaru. Jednak po dokładnych badaniach specjaliści taką ewentualność wykluczyli.

Anita Kruszewska nie może pracować, więc utrzymuje się w tej chwili z pieniędzy, które mąż zobowiązał się jej płacić. Mówi się o kil ku tysiącach złotych miesięcznie. Pozwoliło to na powrót z wynajmowanej kawalerki do mieszkania na Ursynowie, które kobieta zamierzała sprzedać. 

Ponieważ małżeństwa nie uda się już uratować, pozostaje kwestia rozliczenia finansowego. Kością niezgody jest dworek w podwarszawskim Wężyku. Posiadłość została wprawdzie wyceniona przez rzeczoznawcę, ale Anita Kruszewska uważa, że wycena jest zaniżona. W tej sytuacji skłania się do złożenia w sądzie pozwu o rozwód, który umożliwi rzetelną, jej zdaniem, wycenę. Dziś najbardziej martwi się swoim zdrowiem. 

- Austriaccy lekarze też nie postawili jednoznacznej diagnozy - mówi koleżanka Kruszewskiej. - Badania pewnie by trwały, ale Anity ani jej córki już na nie nie stać. Dlatego z dalszymi zaleceniami wróciła do Polski i będzie teraz badana w polskich szpitalach. Lekarze podejrzewają chorobę atakującą układ immunologiczny.

Dziennikarze "Życia na gorąco" zadzwonili do żony aktora, żeby potwierdzić lub zaprzeczyć informacjom, które do docierają do mediów.

- Mogę tylko potwierdzić, że wróciłam z leczenia w Austrii - powiedziała w rozmowie z "Życiem na Gorąco". - Nie wypowiadam się jednak co do kontaktów z Andrzejem, podziału majątku i innych prywatnych spraw. Proszę wybaczyć, ale dla mnie to cały czas są ciężkie chwile.

***
Zobacz więcej materiałów

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »