Reklama
Reklama

Andrzej Duda i Agata Duda 27 lat temu powiedzieli sobie "tak". Zaskakujące, od czego się zaczęło!

Andrzej Duda (50 l.) i Agata Duda (50 l.) 27 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para pobrała się 18 lutego 1995 roku. Nie da się ukryć, że ich życie bardzo się zmieniło od tego czasu. Zaskakujące, jakie były początki ich znajomości!

Dudowie już w 1994 roku wzięli ślub cywilny. Kilka miesięcy później, bo w lutym 1995 roku postanowili również wziąć ślub kościelny. Ceremonia odbyła się w kościele św. Franciszka Salezego w Krakowie.

Mimo że para prezydencja niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, to w kilku wywiadach zdradzili, jakie były początki ich znajomości. Dudowie poznali się w latach 90. w Krakowie dzięki wspólnemu koledze na jednej z imprez.

Nie była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia, bo Andrzej niespecjalnie podobał się Agacie. Pierwsza dama początkowo nie chciała się z nim umówić, bo bardzo się od siebie różnili. On uwielbiał wycieczki po górach, ona była raczej domatorką.

Reklama

Agata i Andrzej oficjalnie zaczęli się spotykać w trzeciej klasie liceum i w 1990 roku zostali parą. Prezydent jakiś czas temu opowiedział w "Super Expressie’ o ich podróży autostopem po Europie, która szczególnie utkwiła mu w pamięci.

18 lutego przypada 27. rocznica ich ślubu. Wszystko wskazuje więc na to, że mimo pojawiających się kryzysów, wciąż mogą na siebie liczyć. W 2016 roku Duda w wywiadzie dla "Super Expressu" nie mógł się nachwalić żony.

Nie da się ukryć, że ich relacja przetrwała wiele przeciwności. W mediach co jakiś czas pojawiają się doniesienia o kryzysie w ich związku. Szczególnie głośno było o rzekomym romansie Dudy z tajemniczą Jolką, której selfie z głową państwa obiegło niemalże wszystkie media.

Zobacz też:

Prezydent Andrzej Duda zareagował na zdjęcie Roksany Węgiel. Spodobało mu się?

Irena Kamińska-Radomska krytykuje stylizacje Agaty Dudy. "Nie podoba mi się"

Koronawirus w Polsce. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia, czwartek 17 lutego

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Duda | Agata Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy