Reklama
Reklama

Prezydent Andrzej Duda zareagował na zdjęcie Roksany Węgiel. Spodobało mu się?

Roksana Węgiel podbiła serca młodego pokolenia po tym, jak zwyciężyła w Eurowizji Junior. Od tamtej pory często pojawia się na scenie TVP. Prezydent Andrzej Duda pilnie śledzi poczynania wokalistki w sieci. Zareagował na jej najnowsze zdjęcie.

Roksana Węgiel (17 l.) chętnie relacjonuje swoje życie w sieci. Na Instagramie śledzi ją przeszło 1,3 mln użytkowników, w tym również prezydent RP Andrzej Duda, który stara się być obeznany z mechanizmami działania mediów społecznościowych będących dla młodych Polaków niezbędnym elementem funkcjonowania w codziennym życiu. Prezydent postanowił zareagować na zdjęcie Roksany Węgiel, która spędza ferie w górach.

Reklama

Andrzej Duda zareagował na zdjęcie Roksany Węgiel

Głowa państwa nie pierwszy raz zdradziła się z tym, że śledzi poczynania polskiej wokalistki. Parę miesięcy temu zrobiło się w mediach głośno na temat aktywności Andrzeja Dudy na Instagramie. Zdarzało się już, że prezydent "serduszkował" zdjęcia artystki. Niestety, nie każdemu nadmierna aktywność prezydenta w sieci się podobała.

Jak widać, prezydent nie przejął się za bardzo tymi komentarzami i nie zrezygnował z Instagrama. Do gustu przypadła mu najnowsza fotografia Roxie Węgiel, pod którą zostawił "serducho". Warto przypomnieć, że Andrzej Duda jest fanem sportów zimowych zupełnie tak, jak młoda piosenkarka. Pewnie dlatego jej zdjęcie zrobiło na nim takie wrażenie.

Zobacz też:

Fani martwią się o Roxie Węgiel! Gdzie są jej rodzice?

Roxie Węgiel na pokładzie ewakuowanego samolotu. Co się stało?!

Aleksandra Szwed zachwyciła kreacją na premierze filmu "Miłość jest blisko"

Wkrótce koniec obostrzeń? Adam Niedzielski zapowiada


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Andrzej Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy