Reklama
Reklama

Roxie Węgiel nie boi się wydać pieniędzy na drogie ciuchy?

Roksana Węgiel (17 l.) jest jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek w Polsce. Tłumy fanów na koncertach, wywiady, występy w telewizji i spotkania z innymi celebrytami to jej codzienność. Mimo natłoku pracy stara się mocno stąpać po ziemi. Ostatnio okazało się jednak, że gwiazdka ma dosyć swobodne podejście do wydawania pieniędzy. Jest czego zazdrościć?

Roxie Węgiel nie przejmuje się cenami? "Nie zwracam uwagi na to..."

Roksana Węgiel właśnie świętowała 17. urodziny. Choć wokalistka twierdzi, że niewiele różni się od dziewczyn w jej wieku, rzeczywistość wygląda nieco inaczej, choćby w kwestii finansów. W przeciwieństwie do swoich rówieśników, uczęszczających jeszcze do liceum, śpiewająca nastolatka nie musi prosić rodziców o kieszonkowe.

Przypomnijmy, że Węgiel swoje pierwsze poważne kroki w telewizji stawiała już jako 11-latka, a rok później była już uczestniczką "The Voice Kids", które przyniosło jej ogólnopolską rozpoznawalność. 

Reklama

Dziś Roxie to już marka sama w sobie, więc artystka nie może narzekać na brak zleceń. Koncerty, taneczne show oraz współpraca z telewizją publiczną zapewniają finansowe bezpieczeństwo śpiewającej gwieździe na tyle, że Roxie nie musi martwić się o przyziemne sprawy, takie jak oszczędności. W rozmowie z "Super Expressem" wyjawiła, że niespecjalnie przywiązuje uwagę do cen znajdujących się na metkach. Jak twierdzi, w jej szafie znajdują się zarówno ubrania z niższej półki, jak i te bardziej ekskluzywne:

Zaryzykujemy stwierdzeniem, że nie każda uczennica szkoły średniej może pozwolić sobie na tego typu nonszalancję i raczej jej rówieśniczki nie są stałymi bywalczyniami butików znanych projektantów. Warto również wspomnieć, że za wizerunkiem Roxie stoją specjaliści, którzy wiedzą, jak ją ubrać i pomalować, by prezentowała się jak najlepiej podczas występów w telewizji. Na szczęście Węgiel umie się zbuntować i nie boi się wyrażać swojego zdania w pracy. Nastolatka sama przyznaje, że zdarza jej się "kręcić nosem" na zbyt wyszukane stylizacje:

Myślicie, że Roxie dogadałaby się ze "zwykłymi" rówieśnikami?


Zobacz też:

"Milionerzy". Czym jest fil a fil? 

Gwiazdy wspierają Joannę Opozdę. Wsród nich także była dziewczyna Antka!

Rajskie wakacje Blanki Lipińskiej. Znów poleciała do Tulum!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy