Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Andrzej Deskur szykuje się do ślubu!

Andrzej Deskur (44 l.) niedawno rozwiódł się i teraz znów chce się ożenić. Jak czytamy w „Twoim Imperium”, na ślubnym kobiercu stanie latem przyszłego roku!

Znany z  wielu ról w filmach i serialach Andrzej Deskur jest przekonany, że jego obecna partnerka życiowa Tomiła (26 l.), z  którą ma niespełna roczną córkę Hannę, jest kobietą jego życia. Aktor jest gotowy ją poślubić.  

Reklama

- Jesteśmy w szczęśliwym związku od sześciu i pół roku - powiedział w "Twoim Imperium". - Oświadczyłem się jej jakiś czas temu, ale nie mogłem podjąć żadnych kroków, gdyż dopiero w minione wakacje się rozwiodłem. 

Jak powiedział aktor, z żoną Beatą rozstał się w atmosferze zgody, porozumieli się nawet w kwestii kredytów mieszkaniowych we frankach. Podzielili się też opieką nad córkami, 19-letnią Heleną i 14-letnią Antoniną.  

Drugi ślub aktor zaplanował na lato przyszłego roku. Będzie to ceremonia cicha, skromna i rodzinna, oczywiście cywilna. Szczęśliwy aktor nie martwi się dużą różnicą wieku między nim i ukochaną.

- Wciąż mam dużo sił i jestem młody duchem - mówi. - Różnica wieku nie ma znaczenia. Tomiła jest dojrzałą kobietą i często wydaje mi się, że to ona jest dla mnie oparciem, a nie ja dla niej.

***
Zobacz więcej materiałów

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Deskur

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama