Reklama

Reklama

Reklama

Alżbeta Lenska dodała emocjonalny wpis! Pokazała wzruszający powrót do domu!

Alżbeta Lenska (36 l.) powoli wraca do zdrowia po dramacie, jaki przeżyła. Aktorka musiała przejść niespodziewanie operację mózgu, ratującą jej życie. Teraz jednak postanowiła pokazać, jak wyglądał jej powrót ze szpitala do domu.

20 maja na profilu Alżbety Lenskiej, aktorki i żony Rafała Cieszyńskiego (41 l.), pojawił się post zamieszczony właśnie przez jej męża. W dramatycznym wpisie informował fanów swojej żony, że Alżbeta trafiła do szpitala i czeka ją operacja mózgu.

Właśnie już po niej, gwiazda sama odezwała się do swoich fanów, tłumacząc, co było powodem operacji. Dramat zaczął się we wtorek 15 maja. Pojechała do pracy do teatru Komedia, a w przerwie spektaklu stało się coś niespodziewanego.  

"Poszłam po schodach do garderoby i stało się nic czego się spodziewałam...Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje" - wspomina Alżbeta (pis. oryg.).  

Reklama

Później była karetka i szpital. Artystce w pamięci zapadł widok jej załamanego męża. Szokujące były też słowa lekarza. 

"Powiedział - pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie. I wiecie co..? Pierwszy raz nie myślałam optymistycznie" - wyjawia Lenska.

Już po operacji artystka sama opublikowała swoje zdjęcie z ogoloną połową głowy i z widocznym szwem. Teraz celebrytka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami tym, jak wyglądał jej powrót do domu. Opublikowała zdjęcie, na którym widnieje napis "Witaj kochanie", powieszony nad kominkiem, tak samo jak kolorowe balony.

"Jestem pełna szczęścia wiecie? Ok, może wyglądam trochę jak zombie, trochę łysa, trochę nie, ale cała reszta jest niesamowita! Każda moja praca czeka na mnie aż będę silna. Mieszanie jakoś niania i wiewiórki pięknie przygotowały na mój przyjazd. Przyjaciele, wszyscy maja pomysły, jak mnie witać, a Rafał...jest najszczęśliwszy na świecie" - pisała wzruszona Lenska.

Nie ma co ukrywać, że Rafał i jego żona przeżyli prawdziwe chwile grozy, ale teraz nie pozostaje im nic innego, jak tylko cieszyć się sobą. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska | Rafał Cieszyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy