Reklama

Reklama

Reklama

Ałła Pugaczowa grozi Putinowi. Jeśli oskarżą jej męża, "zacznie mówić"

Ałła Pugaczowa (73 l.) w obliczu wojny Putina z Ukrainą uciekła wraz z dziećmi i mężem do Izraela. Maksim Gałkin otwarcie wypowiada się przeciwko rosyjskiemu przywódcy i potępia agresję rosyjską. Dzisiaj oboje płacą za to bardzo wysoką cenę.

Mąż piosenkarki, młodszy od niej o 27 lat komik i prezenter telewizyjny Maksim Gałkin, jawnie opowiada się przeciwko wojnie i potępia Putina, za co w Rosji od tygodni spotykają go nieprzyjemności. Postrzegany jest jako zdrajca, któremu - w myśl prawa o "fejkach" - grozi 15 lat łagru w ojczyźnie albo wieczna tułaczka.

Gałkin stracił już program "Dziś wieczorem" w kremlowskim kanale Rossija 1, a putinowscy propagandziści odsądzają go od czci i wiary. Przez Margaritę Simonian, naczelną redaktorkę kanału Russia Today, został nazwany "gejem, który dla kariery i pieniędzy ożenił się ze starą kobietą i wmawia publiczności, że to wielka miłość".

Reklama

Ałła Pugaczowa ostrzega Putina: "jeśli oskarżą mojego męża, zacznę mówić"

Ałła Pugaczowa, przed wojną osoba niezwykle wpływowa w Rosji, mająca kontakty, znająca wiele rosyjskich osobistości i decydująca m.in. o tym, kto wystąpi w Pałacu Kremlowskim, ostrzegła władze Rosji, że jeśli przeciwko jej mężowi zostanie wszczęte śledztwo, "zacznie mówić i się nie zatrzyma". Piosenkarka zagroziła, że ujawni wiele tajemnic dotyczących znanych osób estrady i wpływowych polityków kremlowskich.

Osoby z bliskiego otoczenia Putina twierdzą jednak, że władca Rosji specjalnie nie przejmuje się jej słowami i nie zamierza odpuścić ani jemu, ani jej.

"Ałła, dobrze, że wyjechałaś. Ty dawno nas tu wszystkich zaje...aś" - taki napis pojawił się w poniedziałek na fasadzie szczujni Putina, moskiewskiego ośrodka telewizyjnego Ostankino.

Ałła Pugaczowa - kim jest?

Ałła Pugaczowa od lat 70. była największą gwiazdą estrady bloku państw socjalistycznych. Sukcesy rozpoczął jej występ na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki "Złoty Orfeusz" w Słonecznym Brzegu (1975). Za interpretację piosenki "Arlekino" otrzymała Grand Prix. Jej płyty rozchodziły się na pniu.  W 1978 roku Pugaczowa z piosenką "Все могут короли" zdobyła Grand Prix na Festiwalu Interwizji w Sopocie.

W marcu 2009 roku 61-letnia wówczas piosenkarka zapowiedziała, że kończy występy na scenie i zamierza zająć się inną działalnością. Wykreowała swoją markę AB, którą sygnuje chipsy, buty, odzież i perfumy. Uruchomiła również własną rozgłośnię - Radio Ałła. W ostatnim czasie brała udział w licznych programach typu talent show, jako jurorka. Należy do najbogatszych Rosjan. 

Pod koniec 2011 r. poślubiła o 27 lat młodszego aktora i piosenkarza Maksima Gałkina. Jako 64-latka została matką bliźniąt. Dzieci urodziła surogatka.

Zobacz też:

Rodowicz komentuje trudną sytuację Ałły Pugaczowej

Daphne Joy prezentuje obłędne kształty. Biała sukienka robi furorę

POMAGAMY UKRAINIEpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ałła Pugaczowa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy