Reklama
Reklama

Ałła Pugaczowa uciekła do Izraela. Będzie kontynuować karierę za granicą?

Ałła Pugaczowa (72 l.) to bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Rosji. Słynna diwa w związku z wybuchem konfliktu zbrojnego w Ukrainie, postanowiła ewakuować się do Izraela. Jak zamierza ułożyć sobie życie na obczyźnie?

Ałła Pugaczowa uciekła z Rosji

Wojna pomiędzy Rosją i Ukrainą spowodowała, że spora część rosyjskich artystów przestała czuć się bezpiecznie w ojczyźnie. W związku z tym gwiazdy zaczęły myśleć o rozpoczęciu nowego życia z dala od rodzinnych stron. Rosję opuściła m.in. Ałła Pugaczowa (posłuchaj!). Wielka diwa udała się do Izraela. Na razie nie wiadomo, czy gwieździe oraz jej ukochanemu, Maksimowi Gałkinowi towarzyszą dzieci ani czy zamierzają zabawić dłużej na Bliskim Wschodzie.

Reklama

Już na początku marca w mediach pojawiły się doniesienia, że wokalistka i jej rodzina wyjeżdżają za granicę. Nic jednak nie wskazywało wówczas, że Pugaczowa wyprowadza się z kraju.

Decyzja Ałły Pugaczowej oraz jej partnera miała związek z oświadczeniem, które niedługo wcześniej Gałkin udostępnił w sieci. Mężczyzna napisał bezkompromisowy tekst, w którym ostro skrytykował działania militarne Putina.

Póki co, nie wiadomo jakie są dalsze plany piosenkarki. Czy będzie kontynuować swoją karierę w Izraelu? 

Ałła Pugaczowa: kim jest?

Ałła Pugaczowa uchodzi za najbardziej utytułowaną radziecką artystkę w całym byłym Związku Radzieckim. Ponad 500 z jej piosenek zostało przetłumaczonych na kilka języków. Gwiazda aż czterokrotnie była rozwiedziona. Obecnie tworzy udany związek małżeński z młodszym o 27 lat aktorem, Maksimem Gałkinem. Ałła Pugaczowa ma trójkę dzieci. W 1971 roku na świat przyszła jej córka Kristina Orbakaitė. Z kolei, w 2013 roku została matką bliźniąt urodzonych przez surogatkę. 

Zobacz też:

Patoyoutuber przyznał, że chciałby kogoś zgwałcić. Czy zrealizuje ten plan?

Saszan po metamorfozie podobna do Miss Polonii

Kartki na żywność, chleb za 200 złotych. Przerażająca przepowiednia jasnowidza Glanca

Władze Mariupola: ok. 6 tys. mieszkańców przymusowo wywiezionych do Rosji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ałła Pugaczowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama