Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja wśród najseksowniejszych

Magazyn dla mężczyzn "Esquire" opublikował Atlas Najseksowniejszych Kobiet 195 krajów świata. Polską reprezentantką jest Alicja Bachleda-Curuś.

W Atlasie znalazły się przedstawicielki niemal każdego kraju. Jury nie było w stanie wyłonić kobiety wyróżniającej się działalnością i urodą w Republice Dominikańskiej. Swojej reprezentantki nie ma także Watykan.

Reklama

Najseksowniejszą Ukrainką okazała się Julia Tymoszenko, której włosy oczarowały jury ("nie mogą być bardziej królewskie"). Z rosyjskiego podwórka wybrano modelkę Natalię Wodianową, działaczkę społeczną, mieszkającą i pracującą aktualnie w Wielkiej Brytanii.

W Atlasie znalazła się także aktorka Natalie Portman, żona prezydenta Francji Carla Bruni, Helena Christensen z Danii, piosenkarka Björk z Islandii oraz aktorka Monica Bellucci.

Co z tym Colinem?

Tymczasem dziennik "Fakt" wraca do tematu głośnego rozstania Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella. Gazeta ustaliła, że w nowojorskim klubie Bungalow 8 z brytyjską modelką Agyness Deyn bawił się nie irlandzki aktor, a jego sobowtór, 23-letni James.

"To nie ma ze mną nic wspólnego. Nigdy nie podawałem się za Colina Farrella, to nie moja wina, że fotografowie chodzą za mną, licząc na łatwe pieniądze" - cytuje wpis mężczyzny na jednym z portali internetowych "Fakt".

Monika Kaczmarek, agentka polskiej aktorki, proszona o komentarz do sprawy, powiedziała: "Radzę zainteresować się sobowtórem Colina".

Czytaj także:

Alicja i Colin rozstali się?

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś | Colin Farrell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje