Reklama
Reklama

Alicja Bachleda-Curuś zapomniała, że grała w serialu. Aż tyle ich było?

Alicja Bachleda-Curuś (39 l.) zamieściła na Instastory kadr z serialu, emitowanego dwie dekady temu. Czy to sygnał, że chciałaby wrócić do polskich produkcji? Oszałamiającej kariery w Hollywood dotąd nie udało jej się zrobić…

Alicja Bachleda-Curuś wiązała wielkie nadzieje z karierą za oceanem. Rzeczywiście, miała podstawy wierzyć, że ma na nią szanse, gdy po świetnie przyjętej roli w międzynarodowej koprodukcji „Handel”, została zaliczona w poczet największych nadziei światowego kina. 

Alicja Bachleda-Curuś i jej kariera w Hollywood

Na fali popularności dostała tytułową rolę w filmie „Ondine” Neila Jordana. Wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ostatecznie tę samą rolę w adaptacji teatralnej na Broadwayu grała przed laty Audrey Hepburn. 

Reklama

Niestety, Alicja nie miała szansy sprawdzić, czy również dla niej rola nimfy wodnej stanie się trampoliną do kariery, bo na planie spotkała Colina Farrella i dała mu się namówić na wspólne dziecko. Obecnie Henry Tadeusz ma już 13 lat iwięcej gal oscarowych za sobą niż jego mama. 

Ona bowiem nie była na ani jednej, chociaż Colin Farrell zabrał ją kiedyś na wręczenie Złotych Globów. 

Polska kariera Alicji Bachledy-Curuś

Od tamtej pory Bachleda-Curuś cieszyła się statusem gwiazdy głównie w Polsce, niestety nie przełożyło się to na jakość proponowanych jej ról. 

Międzynarodowa produkcja „Bitwa pod Wiedniem” skłoniła samą aktorkę do opuszczenia sali podczas pokazu premierowego, a komedia romantyczna „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” została odebrana, delikatnie mówiąc, mało entuzjastycznie. 

Od tamtej pory Bachleda-Curuś nigdzie nie zagrała. Oczywiście, nie musi. Jej rodzina, której majątek szacowany jest na 1,3 miliarda złotych, stanowi solidne zabezpieczenie.

Bachleda-Curuś wspomina rolę w starym serialu

Kłopot w tym, że wielkimi krokami zbliżają się 40. urodziny aktorki, które przypadają 12 maja,  a bilans zawodowy nie wypada najlepiej. 

Samej Bachledzie-Curuś też się zebrał na wspominki i podsumowania. Ostatnio zamieściła na InstaStory kadr z serialu „Lokatorzy”, emitowanego w latach 2000-2005 w TVP1. Alicja zagrała w nim w 2002 roku, co przypomniał instagramowy profil Telenostalgia. Aktorka opatrzyła kadr podpisem:

"Zapomniałam, że w tym grałam". 

A może chciałaby wrócić do polskich produkcji..?

Zobacz też:

Bachleda i Farrell zjednoczyli się dla syna. Pomagają mu w karierze!

Alicja Bachleda-Curuś się z tego nie wywinie? Była partnerka Colina Farrella ujawniła niewygodne szczegóły!

Syn Alicji Bachledy-Curuś wstydzi się ojca? Farrel ujawnia, czego nie znosi Henry

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś | Colin Farrell
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy