Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Alicja Bachleda-Curuś skrytykowana! Kuba Wojewódzki nie miał dla niej litości

Kuba Wojewódzki słynie z ciętego języka i ironicznego poczucia humoru. Ofiarą jego żartów padła tym razem Alicja Bachleda-Curuś, którą dziennikarz wyśmiał na łamach "Polityki".

Kuba Wojewódzki oprócz swojego show w TVN publikuje w "Polityce" swoje felietony. Ostatnio pokusił się o wbicie szpili Alicji Bachledzie-Curuś (sprawdź!), która nie tak dawno została wyśmiana przez byłą partnerkę ojca jej dziecka. 

Reżyserka Emma Forrest wyznała w swojej autobiografii "Twój głos w mojej głowie", że była w związku z aktorem Colinem Farrellem, kiedy to nagle Bahcleda-Curuś rozpoczęła uwodzenie hollywoodzkiego aktora. 

Reklama

Nasza rodowita góralka miała zacząć flirtować z Colinem, gdy ten był jeszcze w związku! Do słów słynnej reżyserki postanowił odnieść się Wojewódzki.

Dziennikarz w swoim tekście nawiązał do przyznawanych w Polsce antynagród filmowych za najgorsze filmy i role. W drugiej edycji Bachleda-Curuś triumfowała w niechlubnym plebiscycie w dwóch kategoriach - najgorsza aktorka i najbardziej żenująca scena.

Alicja zgarnęła "nagrody" za udział w filmie "Bitwa pod Wiedniem", a scena, o której pisze Wojewódzki, związana była z pokazaniem w filmie nagiej piersi przez Bachlędę-Curuś. 

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

Alicja i hollywoodzki aktor związali się w 2008 roku. Po roku związku Alicja i Farrell powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 

Wszyscy byli przekonani, że Bachleda-Curuś stanie na ślubnym kobiercu, gdyż popularny aktor kilka razy pojawił się w Polsce i poznał rodzinę Alicji. Niestety, w 2011 roku świat obiegła informacja o rozstaniu pary.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Colin Farrell | Alicja Bachleda-Curuś | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje