Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat: Dlaczego znowu im nie wyszło?

Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) dla Marcina Gortata (34 l.) poświęciła wiele. Dziś żałuje. Postawiła na miłość i została z niczym.

Jeszcze niedawno jej przyszłość ze znanym koszykarzem rysowała się w samych jasnych barwach. I kiedy już bliscy szykowali się na ślub, nastąpiło niespodziewane rozstanie. Jak dowiaduje się "Rewia", doszło do niego w czasie wakacji i podobno była to decyzja samej aktorki.

Reklama

Alicja jest znowu sama. A trzeba wiedzieć, że dla Marcina zaryzykowała naprawdę wiele! To właśnie ze względu na niego zrezygnowała z roli w serialu "Pod powierzchnią". Gdyby przyjęła propozycję, widywaliby się jedynie kilka razy w roku.

- Z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę mogła wziąć udziału w tej produkcji. Serce boli, ale sami wiecie, że życie pisze czasami różne scenariusze - tłumaczyła. Rolę po niej przejęła Magdalena Boczarska (39 l.). Niedługo serial trafi na antenę.

- Alicja żałuje, że nie zagrała w "Pod powierzchnią". Postawiła na miłość i nic z tego nie wyszło. A chciałaby pracować w Polsce, bo bardzo ceni polskich twórców i polskie kino. Nie traci jednak nadziei, że znowu będzie jej dane grać w ojczyźnie - zdradza w rozmowie z "Rewią" znajoma gwiazdy.

Ona sama nie kryje zachwytu dla twórców serialu, w którym miała wystąpić. Ma nadzieję, że kiedyś znów będzie jej dane z nimi współpracować.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje