Reklama
Reklama

Aleksandra Kwaśniewska spędziła sylwestra bez męża! Sensacyjne plotki o rozstaniu. Pilna reakcja żony Badacha

Aleksandra Kwaśniewska chyba nie przypuszczała, że jej sylwestrowe zdjęcie, na którym popija szampana z rodzicami, wywoła w sieci aż tak potężną lawinę spekulacji. Tego ważnego dnia zabrakło bowiem obok niej męża Kuby Badacha. Jedna z internautek zarzuciła jej, że ta znów porzuciła męża. Córka byłej pary prezydenckiej mocno się wkurzyła i pilnie zareagowała na złośliwości...

Aleksandra Kwaśniewska wzbudza ogromne zainteresowanie mediów od lat. Najpierw, gdy była córką pary prezydenckiej i wkraczała na salony. Potem sama Oleńka zapragnęła, by zostać celebrytką i szturmem podbiła ścianki.

Jej popularność mocno wzrosła, gdy wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", potem prowadziła kilka programów. Jej ślub z Kubą Badachem wywołał ogromne poruszenie i medialną sensację. 

Być może to z tego powodu Ola postanowiła nieco wycofać się z show-biznesu, choć wciąż pozostawała mocno aktywna w social mediach. Jakiś czas temu dostała jednak fuchę w TVN, gdzie współprowadzi show "Miasto kobiet". O Oli znów więc zrobiło się głośno. 

Reklama

Fani uwielbiają jej poczucie humoru, które prezentuje chociażby na Instagramie. Czasami na jej profilu robi się jednak mało przyjemnie i zabawnie. Tak też było w minionego sylwestra, gdy pochwaliła się zdjęciem z rodzicami, z którymi żegnała miniony rok. 

Kwaśniewska spędziła sylwestra bez męża. Lawina plotek ruszyła

"No to co Dziubeńki? Byle był lepszy niż trzy poprzednie. Tak, spędzam sylwestra z rodzicami. Nie, nie rozwodzę się swoją drogą. Kuba śpi od 22.00, ale jakby co, wiecie to nie ode mnie" - napisała żartobliwie Ola. 

To jednak nie uciszyło plotek i spekulacji. Jedna z internautek złośliwie zauważyła, że Kwaśniewska spędza czas głównie bez męża, dlatego należy Kubie współczuć! To mocno rozjuszyło Aleksandrę:

"Pomimo ogromnej sympatii do pani, pana Kuby i pani rodziców oraz najlepszych życzeń na Nowy Rok zapytuję, co innego mógł robić biedny małżonek, pozostawiony na ten czas jak każdego roku, sam? Chociaż w sumie mąż to nie rodzina, a pani przecież nie mogła sobie odmówić świąt w Szwajcarii z rodzicami. Wg mnie dziwne z was małżeństwo, a pępowiny to pani już chyba nigdy nie odetnie. Dlatego nie podzielam tych zachwytów z komentarzy od ślepo zapatrzonych obserwatorów. Niemniej życzę wspaniałego 2023 roku" - napisała "fanka". 

Ola szybko zareagowała:

"Jak co roku? Pozostawiony? Biedny małżonek? No fascynujące doprawdy. Na nowy rok życzę co nieco wiary w wolną wolę, pragmatyzm i komunikację. A Kuba nie spędził z nami Świąt przypadkiem? I nie poleciał na koncerty chwilę przed Sylwestrem? Co pani wie na ten temat? Bo ja wszystko, ale pani jakaś taka bardziej wyrywna do dzielenia się z innymi" - zżymała się Kwaśniewska. 

Zobacz także:

Kwaśniewska reaguje na aferę ze Smaszcz i Janachowską! Ma dla obu stron cenną radę

Kwaśniewska pilnie wróciła do Polski i ogłosiła to publicznie! Płyną smutne wieści

Kwaśniewska i Badach dopiero świętowali rocznicę ślubu, a tu taka sensacja

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Kuba Badach
Reklama
Reklama
Reklama