Reklama
Reklama

Aleksandra Kwaśniewska pilnie wróciła do Polski i ogłosiła to publicznie! Płyną smutne wieści...

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach kilka miesięcy temu świętowali 10. rocznicę ślubu. Ostatnio para postanowiła uczcić to podczas wyjazdu do Portugalii. Wyjazd zakończył się jednak dość szybko i nie najlepiej dla prezydenckiej córki. Celebrytka po powrocie do Polski ogłosiła smutną wiadomość...

Aleksandra Kwaśniewska stała się znana w całej Polsce dzięki ojcu, który do dziś uważany jest za najlepszego prezydenta w historii kraju. Także Jolanta Kwaśniewska brana jest za wzór do naśladowania, jeśli chodzi o działalność pierwszej damy.

Popularność rodziców dość szybko przeniosła się na córkę, która w pewnym momencie została rasową celebrytką. Ola gościła w licznych programach telewizyjnych, brała udział w "Tańcu z gwiazdami" i prowadziła programy. 

W pewnym momencie show-biznes mocno ją znudził, zniknęła też z telewizji.

Reklama

Kwaśniewska pozostała aktywna jedynie na Instagramie, gdzie zamieszczała zdjęcia z kanapy wraz ze śmiesznymi opisami. Drugą połowę wolnego czasu spędzała na wakacjach i dbaniu o pożycie małżeńskie. 

Kwaśniewska i Kuba Badach wyjechali z Polski

Jakiś czas temu wróciła jednak do pracy w telewizji, bo dostała propozycję z TVN, by została współprowadzącą "Miasta kobiet". Nowa praca jednak już nieco ją chyba wymęczyła, bo ostatnio wraz z mężem znów pojechali na wakacje. 

Tym razem padło na Portugalię. W listopadzie pogoda na południu Europy nadal jest dobra, choć można zapomnieć o wysokich temperaturach. Do tego bliskość Oceanu sprawia, że miejscami mocno wieje. 

I niestety, zmiana temperatur i porywiste wiatry sprawiły, że Kwaśniewską dopadła choroba. Końcówka wyjazdu była już więc mniej udana, trzeba też było wracać do Polski. 

Kwaśniewska poinformowała, że ma teraz sporo wolnego, bo walczy z chorobą w domu. Fanom postanowiła więc pokazać, jak wyglądały jej wakacje w Portugalii. 

Kwaśniewska ma fatalne wieści

"Informuję, że zgodnie z umową, rozpoczęłam wczoraj (na stories) depeszowanie wsteczne z Portugalii, żeby Wam polecić to i tamto, więc zapraszam. A jeśli sami chcecie się podzielić tym i tamtym, to zachęcam tutaj, nie w wiadomościach do mnie, bo mnie tam przypominam, nie ma, więc nie skorzystam" - oznajmiła. 

Opisała też, jak się aktualnie czuje. Nie jest chyba najlepiej...

"Jestem w Warszawie, poję się ziółkami i idę na rekord w zużyciu chusteczek higienicznych na jednego mieszkańca" - przekazała smutną wiadomość Ola. 

Życzymy dużo zdrowia! 

Zobacz też:

Aleksander Kwaśniewski nie ma wątpliwości. Wyjawił obawy Putina

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciem z okazji Dnia Matki! Internauci pieją z zachwytu!

Dzieci polityków, które zostały celebrytami: Tusk, Kwaśniewska, Rosati i inni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Kuba Badach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy