Reklama
Reklama

Aleksandra Kwaśniewska o poważnym kryzysie. Powie mężowi, że to koniec?

Aleksandra Kwaśniewska choć ukończyła psychologię, to zdecydowała, że zwiąże się zawodowo z mediami. Córka byłej pary prezydenckiej jest jedną z prowadzących program "Miasto Kobiet". Na co dzień wspiera męża, Kubę Badacha w tworzeniu tekstów do jego piosenek. Jednak nie zawsze jest łatwo. O kryzysie opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Aleksandra Kwaśniewska robi medialną karierę

Ola Kwaśniewska, córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich miała zaledwie kilkanaście lat, gdy jej tata objął urząd prezydenta. Początkowo unikała rozgłosu, a jej życie osobiste było owiane tajemnicą. Gdy ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim zdecydowała, że zwiąże się zawodowo z mediami.

Mogliśmy ją zobaczyć jako współprowadzącą talk-show "Mała czarna" w Polsat Café. Później razem z mamą, Jolantą Kwaśniewską występowała w "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias". Miała też autorską audycję radiową "Niedziela słodko-Kwaśniewska". 

Reklama

W 2006 roku Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła wszystkich i zdecydowała się na udział w 3. edycji "Tańca z gwiazdami". Zaprezentowała swoje taneczne zdolności i w parze z Rafałem Maserakiem zajęli drugie miejsce. Media śledziły każdy jej krok i spekulowało się na temat romansu z tancerzem. Ostatecznie okazało się, że to jedynie plotki.

"Ja teraz ciągle pracuję w mediach, nie wiem, czy bym wpadła na taki pomysł, gdyby nie Taniec z Gwiazdami. Nie żałuje udziału jako takiego, ale na pewno nie miałam pojęcia w co się pakuje, ani fizycznie, ani emocjonalnie. Nie potrafiłam sobie wyobrazić, z czym to się je" - mówiła w podcaście u Żurnalisty.

Teraz Aleksandra Kwaśniewska współprowadzi program "Miasto kobiet". W rozmowie z gwiazdami porusza trudne tematy. W ostatnim czasie głośno było o wywiadzie, który przeprowadziła z Marcinem Hakielem. To wtedy tancerz zasugerował, że jego żona, Katarzyna Cichopek mogła go zdradzić. Mówił o rozwodzie, rozpadzie małżeństwa i psychoterapii, z której korzysta. 

Aleksandra Kwaśniewska przechodzi poważny kryzys

Prywatnie Kwaśniewska związana jest z Kubą Badachem. W 2012 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Ola wspiera partnera w pracy, pomaga przy tworzeniu tekstów do jego piosenek. Ich wspólne kompozycje zostały docenione. Ostatnia płyta "Oldschool" pokryła się platyną, o czym oboje informowali w mediach społecznościowych. 

W niedawnym wywiadzie dla "Party" Ola opowiadała o tym, jak wygląda proces twórczy i wymyślanie nowych tekstów do piosenek. Okazuje się, że nie do końca wierzy w swoje umiejętności. "Ja jestem nadal tekściarką na dorobku. Są oczywiście teksty, z których jestem zadowolona - z niektórych nawet bardzo - i miło mi szalenie, że się podobają innym, ale ciągle nie ma we mnie pewności, że następnym razem znów się uda" - tłumaczyła.

Zdarzają się także chwile zwątpienia, a nawet poważne kryzysy. Kwaśniewska w ostatnim czasie bardzo męczyła się podczas pisania. "Ostatnio męczyłam się z nową piosenką. Miałam okropny kryzys. Obiecałam sobie, że jeśli podczas spaceru z Lulą niczego nie wymyślę, to wracam do domu i mówię Kubie, że się skończyłam" - wyznała.

***

Zobacz także:

Aleksandra Kwaśniewska: Sensacyjne ustalenia o żonie Badacha! Ogromne zaskoczenie!

Aleksandra Kwaśniewska pokazała rodzinną posiadłość. Co za luksus

Ola Kwaśniewska zdobyła się na szczerość. Oto, co się u niej działo. "Muszę wam to napisać"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy