W 2006 Kwaśniewska zdobyła drugie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami" - po tym sukcesie przez kilka lat współpracowała przy kilku telewizyjnych projektach. Przez ten czas prowadziła kulisy tanecznego show, potem wystąpiła w "Rangingu gwiazd" stacji Polsat, w latach 2009-2013 współprowadziła talk-show "Mała czarna", by następnie razem z mamą Jolantą wystąpić w programie "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" w TVN Style.
W 2014, po tym jak razem z kilkoma innymi gwiazdami została oszukana przez managerkę Małgorzatę Herde, postanowiła wycofać się z show biznesu.
Teraz zaskoczyła wszystkich zapowiedzią swojego powrotu na szklany ekran!
Wielu podejrzewało, że żona Kuby Badacha otrzymała po prostu świetną ofertę wynagrodzenia i trudno było jej odmówić, szczególnie w sytuacji, kiedy jej mąż-muzyk (sprawdź!) nie był w stanie koncertować i zarabiać w trakcie pandemii. Kwaśniewska postanowiła jednak wytłumaczyć, że stawka bynajmniej nie była głównym powodem jej decyzji.
Propozycja nie do odrzucenia. Ja się zarzekałam, że to już jest zamknięty rozdział, w ogóle w tej telewizji się nie widzę, wolę siedzieć w zaciszu własnego gabinetu. No ale, jak do mnie zadzwoniły dziewczyny, powiedziały, że kobiecy talk-show... Sama siebie zdziwiłam, kiedy powiedziałam "A to to tak".
- powiedziała w rozmowie z portalem "Plotek".
Okazuje się, że Kwaśniewska, co prawda nie tęskniła za występami przed kamerą, ale siedząc w domu brakowało jej spotkań z inspirującymi kobietami.
To była jedyna rzecz, za którą tęskniłam w telewizji, za tym, że co tydzień miałam okazję do prowadzenia super ciekawych rozmów z bardzo fajnymi kobietami.
- wyznała prezydentówna.
Ola Kwaśniewska wraca do telewizji z powodów politycznych?
Zapytana o to, czy jej decyzja o powrocie do telewizji, i to z kobiecym programem, została podjęta pod wpływem wydarzeń polityczno-społecznych w naszym kraju, Kwaśniewska postanowiła nie wprost potwierdzić!
Fajnie by było być częścią tych kobiet, które też zachęcają inne kobiety to tego, aby o pewnych rzeczach mówić na głos.
Ciekawe czy widzki pokochają duet Rogalska-Kwaśniewska.












