Reklama
Reklama

Aleksandra Domańska zdradziła, jakie imię "neutralne płciowo" nadała dziecku

Aleksandra Domańska ujawniła wreszcie jakie imię nosi jej syn. Zdaniem aktorki to imię neutralne płciowo. Internauci nie kryli swego zdziwienia. "Mnie kojarzy się z proszkiem do prania" - pisali. Aktorka nie rozumie, skąd to wielkie oburzenie...

Domańska zdradziła jak ma na imię jej dziecko

Aleksandra Domańska została mamą w ubiegłym roku. Długo ukrywała swoją ciążę. Kiedy dziecko pojawiło się na świecie, zapewniała wówczas, że zamierza wychowywać je w neutralny sposób i również chce nadać mu imię, które nie będzie go ograniczało.

Aleksandra Domańska bardzo strzeże prywatności. Nie publikuje w sieci wizerunku swojego syna

Reklama

Długo też nie zdradzała nawet, że to chłopiec. Aktorka nie wspomina o ojcu dziecka i swoim partnerze. 
Teraz Domańska zamieściła post, w którym zachęcała internautki do przedstawienia siebie jako matki i zaprezentowania swojego macierzyństwa. Przy okazji zdradziła jakie imię nadała synowi. Okazuje się, że pociecha Domańskiej nosi imię Ariel.

Wiele obserwujących Aleksandrę internautek było zachwyconych wpisem i poszło w jej ślady, przedstawiając swoją rolę matki. Pod wpisem znalazło się też wiele pozytywnych ocen imienia, jakie aktorka dała synowi.

Oczywiście pojawiły się i też głosy niezadowolonych. "Ariel kojarzy mi się z proszkiem do prania" - napisał jeden z internautów. 

Waszym zdaniem Ariel jest neutralnym imieniem? Jak wam się podoba?

Kim jest Aleksandra Domańska?

Aleksandra Domańska to aktorka i celebrytka. Urodziła się 9 maja 1989 w Garwolinie. W 2012 została absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Występuje w teatrze, serialach i innych produkcjach telewizyjnych. Ma również talent do śpiewania - w 2010 zajęła drugie miejsce w Międzynarodowym Konkursie Piosenki Aktorskiej w St. Petersburgu "Singing Mask". 

Zagrała między innymi w takich filmach jak: "Drogówka", "Ambassada", "Pod mocnym aniołem", czy "Podatek od miłości". Wystąpiła również w serialach "O mnie się nie martw", "Bodo", "W rytmie serca". Zagrała też główną rolę w serialu Polsatu "Mecenas Porada"

Zobacz też:

Antonina Turnau milczała lata. Teraz mówi wprost, jaki naprawdę okazał się Kondrat. W tle jej ojciec Grzegorz Turnau!

Niezwykła pasja brytyjskiej księżniczki Charlotte. "Jest w tym świetna"

Sąsiad Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" przerywa milczenie: "Policja i lekarze wiedzieli o jego problemach i powinni zabrać na leczenie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska | Mecenas Porada (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy