Reklama
Reklama

Aleksandra Domańska jest w ciąży? "Wszyscy jej gratulują"

Aleksandra Domańska (31 l.) prawdopodobnie wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą! Gwiazda jest rzekomo w ciąży, o czym miała poinformować osoba pracująca przy produkcji serialu „Mecenas porada”. Poznajcie szczegóły!  

W polskim show-biznesie trwa wielki baby boom. Swoim błogosławionym stanem może pochwalić się m.in. Ida Nowakowska, Agnieszka Włodarczyk oraz Agnieszka Kaczorowska. Teraz do grona przyszłych mam dołączyła ponoć Aleksandra Domańska

Aktorka gra obecnie główną rolę w serialu Polsatu "Mecenas Porada". To właśnie osoba współpracująca przy tym formacie zdradziła Plotkowi, że "Domańska spodziewa się dziecka". 

"Produkcja ma pewien problem, bo latem miały ruszyć zdjęcia do drugiej transzy serialu ‘Mecenas Porada’, gdzie Ola gra główną rolę. A wtedy jej ciąża będzie już widoczna. Ale wszyscy jej gratulują na planie i cieszą się razem z Olą" - donosi informator Plotka.

Reklama

Domańska w ciąży?

Na razie nie wiemy, kim jest ojciec dziecka. Przypomnijmy, że Ola w zeszłym roku ogłosiła na Instagramie wycofanie się z social mediów. 

Opowiedziała wówczas o bolesnym rozstaniu z ówczesnym partnerem, który bardzo ją zranił. Postanowiła więc zadbać o ochronę prywatności i wycofała się z życia publicznego.

Wygląda na to, że teraz wszystkie sprawy w życiu aktorki układają się po jej myśli. 

Redakcja Pomponik.pl składa przyszłej mamie serdeczne gratulacje!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska | Mecenas Porada (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy