Reklama
Reklama

Aldona Orman w krótkiej sukience na pogrzebie Krystyny Kołodziejczyk i Wiesława Szyszko

We wtorek 28 września odbył się wspólny pogrzeb Krystyny Kołodziejczyk Wiesława Szyszko. Aktorka zmarła w okolicach połowy września, a jej mąż dwa tygodnie wcześniej. Na uroczystości ostatniego pożegnania nie zabrakło znanych osób. Wśród nich była aktorka "Klanu", Aldona Orman, która na ceremonię założyła krótką sukienkę. Wtopa?

W połowie września do mediów dotarła smutna informacja o śmierci Krystyny Kołodziejczyk. Aktorka znana była z ról w  "Czterdziestolatku", "Daleko od szosy", "Lalce", "Tulipanie" i "Zmiennikach". Pojawiła się też w "Klanie", "Miodowych latach", "Samym życiu" oraz "39 i pół".

Dwa tygodnie przed nią zmarł jej mąż, Wiesław Szyszko. Mężczyzna zachorował na raka trzustki, opiekowano się nim w hospicjum. Jego żona także zmagała się z ciężką chorobą i od kilku tygodni przebywała w szpitalu.

Bliscy urządzili małżonkom wspólny pogrzeb.

Nabożeństwo żałobne odbyło się w kościele Środowisk Twórczych w Warszawie. Mszę świętą odprawił ksiądz Andrzej Luter. Urny z prochami małżonków zostały postawione obok siebie, umieszczono też ich wspólne zdjęcie, a przy fotografii Krystyny Kołodziejczyk ustawiono również jej medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Po mszy żałobnicy odprowadzili Krystynę Kołodziejczyk i Wiesława Szyszko na miejsce wiecznego spoczynku. Urny włożono do kolumbarium.

Na pogrzebie pojawiło się sporo znanych ludzi, których bardzo poruszyła śmierć aktorki oraz jej męża. Wśród nich byli m.in. Helena Norowicz, Stefan Friedmann, Waldemar Dąbrowski, Emilia Krakowska, Zofia Czernicka, Jerzy Iwaszkiewicz, Krystyna Gucewicz, Tatiana Sosna-Sarno, Olgierd Łukaszewicz, Halina Rowicka i Aldona Orman.

Reklama

Aldona Orman w krótkiej sukience na pogrzebie Kołodziejczyk i jej męża

Aldona Orman na pogrzeb przybyła z wieńcem, który później złożyła przy grobie zmarłych. Na wiązance umieściła słowa ostatniego pożegnania oraz swoje imię i nazwisko. 

Na tę smutną uroczystość ubrała się na ciemno - założyła długi, brązowy płaszcz, granatowe czółenka oraz krótką, czarną sukienkę. Kreacja mocno podkreśliła jej szczupłe nogi. I odsłoniła chyba trochę za dużo, zważywszy na okoliczności. Zwykle poleca się, by panie uczestniczące w pogrzebie wybierały stylizacje o długości przynajmniej do kolan...

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

DOROTA GARDIAS WALCZY O ZDROWIE! JEJ SŁOWA PORUSZAJĄ

MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY NIE OCHRZCZĄ CÓRKI W ANGLII! STANOWCZY SPRZECIW

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aldona Orman | Krystyna Kołodziejczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy