Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aktorzy wściekli na Cichopek

Na planie serialu "Tancerze" Kasia Cichopek cieszy się szczególnymi względami. Inni aktorzy nie mają żadnych przywilejów, co u niektórych z nich wywołuje frustrację...

Producenci "Tancerzy" narzucili całej ekipie serialu mordercze tempo. "Podczas nagrywania scen aktorzy praktycznie nie wychodzą z planu, nawet jeśli między ujęciami jest kilkugodzinna przerwa. Utrudnione jest także korzystanie z telefonów komórkowych" - zdradza osoba związana z produkcją w rozmowie z "Twoim Imperium".

Reklama

Dyscyplina na planie nie obowiązuje Kasi Cichopek (27 l.). Jest "gwiazdą", a w dodatku spodziewa się dziecka. Obowiązują ją zupełnie inne zasady.

"Kasia jest traktowana inaczej. W końcu gra jedną z głównych ról. I spodziewa się dziecka. Jej kontrakt jest skonstruowany na innych zasadach" - dodaje informator gazety.

Inni aktorzy udają, że nie przeszkadza im to, że Cichopek cieszy się specjalnymi względami i ma taryfę ulgową, ale w rozmowach między sobą dają upust niezadowoleniu. Wyobrażamy sobie atmosferę na planie...

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje