Reklama
Reklama

Aktor "Barw Szczęścia" pochwalił się chrzcinami... I obraził kolegów

Konrad Skolimowski pochwalił się ostatnio chrzcinami swojego syna. Jednak we wpisie znalazł się także kąśliwy przytyk do kolegów z pracy. Oczywiste było, że w końcu ktoś się do tego odniesie. Zareagował aktor Mateusz Banasiuk. Napisał, co myśli o słowach kolegi.

Konrad Skolimowski znany jest głównie z serialu "Barwy Szczęścia", w którym wciela się w postać Patryka. Aktor robi także karierę muzyczną, jako artysta disco polo.

Prywatnie związany jest z Aleksandrą Sarnecką, z którą ma syna Antka. Chociaż jest bardzo młody, bo ma zaledwie 25 lat, to jego życie rodzinne jest poukładane i zaplanowane. Aktor jest bardzo wierzący, o czym często przypomina.

Konrad Skolimowski ochrzcił syna

Ostatnio, przy okazji chrzcin swojego syna, zamieściła na Instagramie zdjęcie z dopiskiem:

Reklama

Fani aktora są zachwyceni i nie mogą się nachwalić jego postawy. Uważają, że mało jest takich celebrytów, którzy żyją "normalnie" i są wierzący.


Mateusz Banasiuk odpowiada Skolimowskiemu

Jednak nie wszyscy z takim entuzjazmem podeszli do wpisu. Wystarczyło jedno zdanie: "Jestem zupełnie inny niż wszyscy celebryci", by wywołać burzę. Na post Skolimowskiego zareagował Mateusz Banasiuk. Aktor ma syna, ze związku z Magdaleną Boczarską, którego nie zdecydował się ochrzcić. 

Podobną deklarację złożyło zresztą wiele gwiazd, jak np. córka Magdy Gessler, Lara Gessler, czy Zofia Zborowska i Małgorzata Rozenek-Majdan. Nikogo nie dziwi już taka postawa, ponieważ celebryci od dawna otwarcie mówią o swoim podejściu do wiary.

Jak uważacie, dobrze mu odpisał?

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Zobacz także: 

Jego nazwisko znał każdy! Mógł być gwiazdą, wybrał inny sposób na życie

Od 20 lat zapraszał go do programu. Tyle razy nikt Wojewódzkiemu nie odmówił

Dziewczyny z Dubaju. Figura wyprosiła rolę u Sadowskiej! "Mam swoje lata, ale wyglądam młodo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Banasiuk | Konrad Skolimowski | Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy