Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak na zawodach konnych dla "wybranych"! Imprezę organizuje... żona Piotra Kraśki

Agnieszka Woźniak-Starak wolny czas postanowiła spędzić na stadninie konnej w Gałkowie. Prezenterka "Dzień dobry TVN" wzięła udział w "Hubertusie" organizowanym przez Karolinę Ferenstein Kraśko.

Zawody "Hubertus" w Gałkowie

Agnieszka Woźniak-Starak jest stałą bywalczynią imprez w Gałkowie, których gospodynią jest Karolina Ferenstein Kraśko. 

Żona Piotra Kraśki co roku organizuje zawody jeździeckie w malowniczym miejscu na Mazurach, na koniec których wręcza zwycięzcom puchary.

Reklama

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" postanowiła spędzić swój wolny czas na stadninie konnej. Nie jest tajemnicą, że od lat pasjonuje się końmi i dobrze radzi sobie w siodle. Wrześniowe zawody w Gałkowie były zatem świetnią okazją, by sprawdzić swoje umiejętności. 

Agnieszka Woźniak-Starak na zawodach konnych

W rozmowie z "Pudelkiem" wyznała, że uwielbia wyjeżdżać na Mazury. Ostatnio spełniła jedno ze swoich największych marzeń i kupiła konia! Prezenterka nie ukrywa, że ma na jego punkcie obsesję. 

"Chcę tylko jeździć konno. To jest dla mnie taki fajny czas. Takie rzeczy, które sprawiają mnóstwo radości i dają dużo szczęścia. Chcę się na tym koncentrować. To jest takie moje" - mówiła.

Dodała, że gdyby nie obowiązki zawodowe, to zostałaby na zawodach znacznie dłużej. "Gdyby nie to, że w sobotę mamy specjalne wydanie "Dzień Dobry TVN" ze wszystkimi prowadzącymi, na którym musimy być, to ja za mniej więcej trzy godziny byłabym już z powrotem na Mazurach w stajni" - zdradziła Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak i Karolina Ferenstein Kraśko

Weekendowe wydarzenie było zwieńczeniem sezonu jeździeckiego "Hubertus". Karolina Ferenstein Kraśko zaprosiła na imprezę fanów jazdy konnej, swoich przyjaciół i bliskich. Jednym z gości była Agnieszka Woźniak-Starak. 

Na zdjęciach widać, że świetnie radziła sobie w siodle. Ubrana była w strój do jazdy konnej - miała na sobie toczek, specjalne spodnie i buty. Nie dało się przeoczyć aksamitnej bordowej kurtki od Blaze Milano, która kosztuje ponad 5 tysięcy zł!

Zobaczcie, jak gwiazda TVN i żona Piotra Kraśki bawiły się w tym roku w Gałkowie.

***

Kosztowna miłość Woźniak-Starak. Gwiazda TVN ma "totalną obsesję" na jego punkcie

Woźniak-Starak szczerze o zmianach w zespole "Dzień Dobry TVN". Wspomniała o zarobkach!

Agnieszka Woźniak-Starak zaczepiona przez Ukraińca. Niewiarygodne, jak zareagowała

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy