Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Woźniak-Starak leci po świętach na miesięczne wakacje!

Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) nie ma powodów do radości. Święta wielkanocne będzie musiała spędzić w pracy, na szczęście ukochany mąż zrobi wszystko, by wynagrodzić jej te trudne chwile.

Agnieszka Woźniak-Starak bez zastanowienia zdecydowała się poprowadzić nowy sezon "Big Brothera".

Reklama

Determinacja dziennikarki była tak duża, że zgodziła się nawet zrezygnować z rodzinnych świąt w Zakopanem na rzecz pracy. Dyrektor Miszczak podczas podpisywania kontraktu dwukrotnie zapytał ją, czy na pewno jest świadoma, na co się godzi - od samego początku było wiadomo, że w niedzielę wielkanocną zaplanowana jest transmisja i ona musi tam być.

"Aga spełniła swoje marzenie, zawsze chciała prowadzić ten program. Jej mąż bardzo wspiera ją w tym przedsięwzięciu. Wspólnie ustalili, że po zakończeniu sezonu lecą na miesięczne wakacje, aby odbić sobie ten stracony czas. Święta będą bardzo minimalistyczne, drobny przystrój mieszkania i luksusowe dania zamówione z restauracji" - mówi nasz informator.

Agnieszka podczas ostatniego wywiadu dla nas potwierdziła, że produkcja TVN 7 pokrzyżowała jej plany i nie pojedzie klasycznie na Wielkanoc do Zakopanego. 


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje