Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak już nie ukrywa swojego szczęścia. To on "wywrócił wszystko do góry nogami"

Agnieszka Woźniak-Starak (45 l.) bez ogródek podsumowała 2023 rok. Choć wielu nie ukrywa, że był to czas pełen wyzwań, zdaje się, że znana dziennikarka zauważa niemal same superlatywy... Mówiąc o nich, zdradziła kilka smaczków. Oto szczegóły.

Agnieszka Woźniak-Starak to planuje po odejściu z "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak niemal trzy lata prowadziła "Dzień Dobry TVN". Na ekranie przez ten czas towarzyszyła jej Ewa Drzyzga. Niestety, w czerwcu 2023 roku Agnieszka została zmuszona, by rozstać się ze śniadaniówką. Oprócz niej format opuściły: Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Jej studyjna partnerka pozostała w programie.

Mimo smutnego odrzucenia, Woźniak-Starak nie pożegnała się z TVN-em. Szybko otrzymała posadę w "Mam talent!". To, jak Agnieszka sprawdziła się w nowym zadaniu, będzie można zobaczyć dopiero wiosną. Tymczasem gwiazda skupia się na świątecznych obowiązkach.

Reklama

Woźniak-Starak o planach na święta i rozpoczęcie 2024 roku

Choć Agnieszka nie przepada za grudniowymi obchodami, spędzi je w gronie bliskich.

"Zdecydowanie wolę święta wielkanocne. Boże Narodzenie już od paru lat spędzam na Mazurach w gronie najbliższych osób. I tak będzie też tym razem" - wyznała w rozmowie z "Co za tydzień".

Prezenterka ma też plany na noc z 31 grudnia na 1 stycznia. Co roku świętuje nowy początek w stolicy Tatr.

"Później tradycyjnie pewnie pojadę na sylwestra do Zakopanego. I tam już będzie wesoło" - opowiadała tajemniczo.

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. To on wywrócił jej życie do góry nogami

Zwierzając się z nadchodzących wyjazdów gwiazda nie mogła powstrzymać się przed komentarzem na temat swojego roku. Okazuje się, że 2023 był dla niej wyjątkowy.

"Dla mnie to był rok ogromnych zmian. Różnych. I takich bardzo znaczących. I myślę, że to był bardzo ważny rok. Taki rok, który trochę wywrócił wszystko do góry nogami. Mam swoje sukcesy. Największe zachowam w tajemnicy. Ale dużo się w tym roku działo. Na pewno to będzie rok, który zapamiętam bardzo dobrze" - uzewnętrzniła się.

Woźniak-Starak z nowym partnerem. Jej plany na 2024 są ambitne

Już w marcu informowaliśmy, że Woźniak-Starak wije gniazdko z nowym partnerem. Jej wybranek to restaurator z sukcesami na koncie oraz biznesmen. Ich relacja zaczęła się od bliskiej przyjaźni. Dziennikarka chciała pomóc sobie w czasie żałoby i zaczęła stawiać pierwsze kroki w kulinarnym świecie. Miała nawet w planach prowadzenie własnego bistro z francuską kuchnią.

Mężczyzna na pewno jest częścią jej przyszłorocznych planów. Jak wyznała we wspomnianej rozmowie, w 2024 roku będzie równie ambitnie, jak w 2023... Oto co zapowiedziała Agnieszka.

"Mam Talent!", "Mam Talent!", dużo treningów konnych. I znów "Mam Talent!", Mazury, "Mam Talent!", koń, Mam Talent!", psy, "Mam Talent!", Mazury. Takie są plany" - wymieniła przepełniona emocjami gwiazda.

Czytaj też:

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana w sklepie. Miała nietęgą minę

Woźniak-Starak zapozowała w sukience za prawie 3 tysiące. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Woźniak-Starak po śmierci męża odziedziczyła wyjątkowy dom. Nie mieszka w nim sama

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy