Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak bawiła się na Sylwestrze w Zakopanem! Balowała z innymi gwiazdami

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła spędzić sylwestra w polskich górach, a konkretnie w Zakopanem. Z oczywistych względów nie wybrała jednak koncertu TVP, który także się tam odbywał, a bardziej kameralną zabawę w znanym hotelu, gdzie balowała także m.in. Paulina Krupińska-Karpiel.

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra w Zakopanem

Agnieszka Woźniak-Starak zapewne niejednego Sylwestra spędziła w pracy. W tym roku jednak była wolna od zobowiązań zawodowych i mogła zaplanować sobie na ostatnią noc w roku co tylko chciała. Jej wybór padł na Zakopane, gdzie także odbywał się koncert organizowany przez TVP.

Jako gwiazda konkurencji z oczywistych względów nie wzięła w nim udziału, zresztą wolała świętować w bardziej kameralnym gronie, choć nie była to też domówka. Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra w jednym ze znanych zakopiańskich czterogwiazdkowych hoteli.

Reklama

Jak się okazało, ostatnią noc w roku spędzali tam również Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, a także makijażystka gwiazd, Magdalena Pieczonka. Na zdjęciu w góralskich strojach, które dzień przed Sylwestrem Agnieszka Woźniak-Starak wrzuciła do sieci, widać również Małgorzatę Sochę. Ona także była obecna na tej samej imprezie, gdzie towarzyszył jej oczywiście mąż.

Woźniak-Starak wybrała na Sylwestra półprzezroczystą kreację

Czy Agnieszka Woźniak-Starak bawiła się ze swoim partnerem, nie wiadomo. Dziennikarka konsekwentnie ani nie opowiada o swoim związku, ani nie pokazuje partnera. Jedyne ich wspólne zdjęcia w sieci pochodzą ze zbiorów paparazzich, którym kilkakrotnie udało się przyłapać parę na spacerze czy wspólnej kolacji.

Niezależnie od tego, czy Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra ze swoim ukochanym czy bez, z relacji, które udostępniła na Instagramie można wnioskować, że świetnie się bawiła, a góralski klimat bardzo jej służy.

Dziennikarka na tę wyjątkową okazję założyła zdobną kreację, podobnie zresztą jak pozostałe panie. Choć góra była półprzezroczysta, Woźniak-Starak zadbała, by nie zaliczyć wpadki. Jej półprzezroczysta kreacja to jednak nic w porównaniu z sukienką żony Jakuba Rzeźniczaka, Pauliny Nowickiej, która postawiła na tak odważny krój, że fani myśleli, iż jest... naga!

Zobacz też:

Woźniak-Starak czekała na niego całe życie: "Mam totalną obsesję na jego punkcie"

Celebryci spod znaku Barana. Lady Gaga i Agnieszka Woźniak-Starak mają wiele wspólnego?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród. "Jest tego tyle, że rozważam otwarcie straganu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama