Reklama
Reklama

Agnieszka Włodarczyk ma poważne problemy z dzieckiem! Smutne, co wyznała

Agnieszka Włodarczyk (40 l.)  i jej ukochany Robert Karaś ponad 10 dni temu zostali rodzicami i powitali na świecie synka. Aktorka po pierwszych dniach wywiązywania się z najważniejszej życiowej roli zabrała głos na Instagramie i opowiedziała o swoich problemach.  

7 lipca na świat przyszedł pierwszy syn Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Para długo wyczekiwała narodzin potomka i już nie mogli doczekać się aż ich pociecha będzie z nimi. 

Aktorka (sprawdź!) długo przygotowywała się do roli mamy, dlatego po upływie pierwszych 10 dni zdecydowała się opublikować szczery do bólu post na Instagramie. Gwiazda wyjawiła, jak odnajduje się w nowej sytuacji. 

Okazuje się, że Agnieszka i Robert na razie nie chodzą niewyspani, gdyż ich synek przesypia całe noce i tylko dwa razy budzi się karmienie. Włodarczyk mierzy się jednak z innych problemem, który uprzykrza jej życie. Chodzi o karmienie piersią.

Reklama

Pod opublikowanym postem internautki zalały Włodarczyk radami i cennymi wskazówkami, prosząc, by nie zrażała się do karmienia piersią. O komentarz pokusiła się nawet sama Ewa Minge.

Zgromadzone na Instagramie Włodarczyk mamuśki uśmiały się z komentarza Ewy, chociaż w obliczu ostatniego potrójnego morderstwa w Borowcach, taki komentarz nie jest na miejscu...

Was też rozbawił? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Robert Karaś | Ewa Minge
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy