Reklama
Reklama

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś prężą opalone ciała na plaży. Internauci zachwyceni

Agnieszka Włodarczyk i jej ukochany Robert Karaś przebywają obecnie w słonecznej Hiszpanii. Zakochani chętnie chwalą się w swoich social mediach zdjęciami i nagraniami z rajskich wakacji. Niedawno Robert dodał na swoje instagramowe konto zdjęcie z plaży. Fani nie kryli zachwytu.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wypoczywają w Hiszpanii

Agnieszka Włodarczyk po urodzeniu synka Milana skupiła się głównie na jego wychowaniu. Aktorka i jej wybranek Robert Karaś parę tygodni temu udali się na wakacje. Para regularnie chwali się zdjęciami oraz nagraniami z Hiszpanii. Jakiś czas temu Włodarczyk pochwaliła się nawet smukłą sylwetką.

Reklama

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk tłumaczy się z plotek o ślubie. Sama je wywołała!

Robert Karaś chwali się rodziną

Robert Karaś bardzo chętnie wykorzystuje potencjał, który dają social media. Na jego instagramowym koncie znajdziemy masę reklamowych postów, za które z pewnością dostaje sowite wynagrodzenie. Niedawno sportowiec zrobił wyjątek i udostępnił zdjęcie, na którym widać jego, Agnieszkę oraz ich synka.

Fotografia bez wątpienia została wykonana na plaży w Hiszpanii. Zakochani prezentują białe uśmiechy, z kolei w tle widać bawiące się w piasku dziecko.

"Team Karaś" - podpisał fotografię Robert.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów sportowca. Większość była zachwycona uroczą fotografią, którą dodał na swoje instagramowe konto.


"Milan chyba ma największą radochę... a rodzice spokój";

"Fajni jesteście";

"Słodziaki" - piszą.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wezmą ślub?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są parą od około trzech lat, doczekali się także wspólnego dziecka. Fani nie raz pytali ich o ślubne plany. Jakiś czas temu Robert urządził na swoim instagramowym koncie Q&A. Jedno z zadanych pytań dotyczyło ślubu. Sportowiec zdradził, że zna przybliżoną datę ceremonii.

"Ustaliliśmy, że pod koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę" - powiedział.

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk opublikowała w sieci zdjęcie bez makijażu. Fani nie kryją zachwytu!

Tak mieszka Agnieszka Włodarczyk. Zamieniła 400 m² na znacznie mniejszy metraż

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się odważnym zdjęciem. "Myślałam, że to Chodakowska"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Karaś | Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy