Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak mogła na nią liczyć! Teraz chce się odwdzięczyć!

Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak-Badziak (39 l.) gdy sprowadziła się do willi swojego ukochanego w Konstancinie, czuła się nieco zagubiona. Z pomocą przyszła jej wówczas młodsza siostra jej męża!

To była dla dziennikarki spora zmiana w życiu. Przeprowadzka do luksusowego domu Staraków robiła na niej wrażenie i nie ma co ukrywać, nieco ją stresowała.

W tej sytuacji mogła liczyć oczywiście na swojego męża, ale pojawił się jeszcze ktoś życzliwy. Okazało się, że bardzo ciepło w rodzinnym domu przyjęła ją młodsza siostra Piotra, Julia.

"Od razu się z nią zakumplowała i przekonała rodzinę, że można jej zaufać. Dzięki temu Agnieszka dobrze poczuła się w willi w Konstancinie" - zdradza w rozmowie z gazetą "Fakt Gwiazdy" informatorka.

Reklama

Adze bardzo to pomogło, bo pod czujnym okiem teściowej, która obserwowała ją na każdym kroku, nie czuła się zbyt komfortowo. Teraz, kiedy czas adaptacji ma już za sobą, bardzo chciała odwdzięczyć się szwagierce za okazane serce.

"Aga zaproponowała Julce, by razem spędziły zbliżające się ferie. Julka była zachwycona i niemal od razu zaczęły planować wyjazd. Agnieszka bardzo sobie ceni przyjaźń siostry męża i uważa, że warto ją pielęgnować. Namówiła Julię, by zrobiły sobie dziewczyński wypad. Nie miały ostatnio zbyt wiele czasu na babskie plotki i muszą nadrobić zaległości. Piotrek będzie musiał w tym czasie znaleźć sobie inne rozrywki" - dodaje źródło gazety. 

***
zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy