Reklama
Reklama

Agnieszka Radwańska wspiera Igę Świątek: "Na jej miejscu..."

Przed Igą Świątek (21 l.) kolejne turniejowe wyzwanie i choć tenisistka jest faworytką Wimbledonu, to ma ona inne podejście, niż Agnieszka Radwańska (33 l.). Swoim wieloletnim doświadczeniem i dobrym słowem, Radwańska postanowiła wesprzeć rodaczkę przed ważnym turniejem.

Iga Świątek często porównywana jest do Agnieszki Radwańskiej i wygląda na to, że będzie jej godną następczynią. Po wygranej w Roland Garros, Iga Świątek zrobiła sobie kilka dni zasłużonego odpoczynku. Jednak powróciła na Instagram, by ogłosić świetną nowinę.

Agnieszka Radwańska wspiera Igę Świątek: "Na jej miejscu..."

Agnieszka Radwańska dostarczyła Polakom ogromnych emocji przez 12 lat swojej kariery. Choć "Isia" przeszła na sportową "emeryturę", to chętnie bierze udział w meczach charytatywnych i komentuje wydarzenia ze świata tenisa.

Reklama

Agnieszka Radwańska w 2012 miała okazję grać w finale Wimbledonu i teraz robi co może, aby wesprzeć młodszą koleżankę po fachu: "Mecz to co innego niż trening. Iga już ćwiczy na trawie. Na pewno będzie wcześniej w Londynie. Na jej miejscu pomyślałabym o grze w deblu w Eastbourne, bez większej presji - powiedziała tenisistka dla "TVP Sport".

Debel w Eastbourne odbywa się w dniach 18-25 czerwca, czyli zaledwie 2 dni przed oficjalnym rozpoczęciem Wimbledonu - 27 czerwca.

Czy Iga Świątek czuje się lepsza od Radwańskiej? Po wygranej we French Open 2021, Iga Świątek dyplomatycznie odpowiedziała:

Agnieszka Radwańska powraca na kort z... Igą Świątek

Agnieszka Radwańska jest przekonana, że 21-latka spokojnie da sobie radę na turnieju w Wimbledonie: "Na pewno da sobie radę. Pozostają kwestie indywidualne. Nie chcę się wtrącać. Wspieram ją" - dodała Isia.

Iga Świątek miała wystąpić wcześniej na turnieju w Berlinie, lecz odwołała uczestnictwo przez nawracający ból w barku.

Tymczasem 23 lipca w Krakowie fani będą mogli obserwować dwie najlepsze polskie "rakiety" na charytatywnym meczu na rzecz Ukrainy.

Zobacz też:

Ile zarabia Iga Świątek? Tenisistka była pracowita od dziecka

Mama Igi Świątek chłodno opowiada o relacjach z córką: "Kontakt jest mocno ograniczony"

Iga Świątek zagra w minimalistycznym stroju. Fani zachwyceni: "elegancko"

Marina Łuczenko imprezuje na wieczorze panieńskim. Nie uwierzycie, kto się pojawił

Te polskie gwiazdy zrobiły lub chcą zrobić operację zmniejszenia biustu. Implanty zaczęły im przeszkadzać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek | Agnieszka Radwańska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy