Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała zdjęcie z córeczką! Ale słodka!

Agnieszka Kaczorowska - Pela (26 l.) opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z niedawno narodzoną córeczką! Aktorka podzieliła się pierwszymi doświadczeniami związanymi z byciem mamą!

Córka Agnieszki Kaczorowskiej- Peli przyszła na świat 26 lipca. Perypetie ciążowe aktorki śledziła prawie cała Polska. Media i fani nie mogli doczekać się już narodzin dziecka i zasypywali Agnieszkę pytaniami o poród, co mocno ją zirytowało. 

Okazało się, że córka tancerki, nie śpieszyła się z przyjściem na świat. Gdy tylko celebrytka i jej partner powitali na świecie maleństwo, to podzielili się szczęśliwą nowiną w social mediach, publikując fotografię ze szpitala. 

Niemal tydzień po porodzie Kaczorowska-Pela zdecydowała się na publikację zdjęcia z córeczką. Na Instagramie napisała, że pojawienie się maleństwa w jej życiu wywróciło świat do góry nogami, a ogrom miłości, jaką darzy córkę jest niewyobrażalny.

Reklama

Gwiazda przyznaje, że pierwsze dni nie są dla niej łatwe, bo zatraciła poczucie czasu i już sama nie wie, jaka jest pora dnia. 

"Oszalałam z miłości do niej! I choć czasem nie wiem, czy jest noc czy jest dzień... i choć jeszcze nie rozumiem wszystkiego co mi komunikuje... to ja chcę już tylko TAK ! Chcę być obok, chcę patrzeć na nią godzinami, chcę jej pomagać i zaspokajać jej potrzeby... po prostu chcę, aby była najszczęśliwsza na świecie!" - napisała świeżo upieczona mama. 

Pod postem Kaczorowską- Pellę poparły inne mamy, które tak jak ona, oszalały na punkcie swoich dzieci. 

"Dwa i pół roku temu również oszalałam z miłości do mojej córeczki. Najpiękniejsza miłość to miłość rodzicielska. Tzn każda jest piękna na swój sposób, ale ta jest wyjątkowa", "Doskonale Cię rozumiem Aga, mam to samo. Ja moja córcię urodziłam dzień wcześniej, 25 lipca. Pozdrawiam" - komentowały internautki.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje