Reklama
Reklama

Agnieszka Kaczorowska odsłania brzuch i chwali się figurą po ciąży!

Agnieszka Kaczorowska (29 l.) w tym roku po raz drugi została mamą. Na świat przyszła jej córeczka Gabriela. W niedawno opublikowanym poście na Instagramie celebrytka pokazała, jak wygląda jej ciała po ciąży! Wróciła już do formy?

Agnieszka Kaczorowska karierę w telewizji rozpoczęła w 1999 roku, gdy zaczęła grać Bożenkę w serialu "Klan". Oprócz przygodny z aktorstwem, kobieta profesjonalnie zajmuje się tańcem towarzyskim. Jako tancerka wystąpiła w programie "Taniec z Gwiazdami". Również jej ukochany, Maciej Pela, jest tancerzem. Para pobrała się w 2018 roku, rok później na świat przyszła ich pierwsza córka Emilia, a w 2021 roku małżonkowie powitali drugą córkę, Gabrielę. Niedawno na Instagramie celebrytka pokazała fankom, jak wygląda jej brzuch po ciąży. Nie da się ukryć, że po zbędnych kilogramach nie ma już śladu!

Reklama

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się figurą po ciąży!

Kaczorowska świetnie radzi sobie w roli mamy. Kobieta ma już dwie córki, ale w rozmowie z magazynem "Party" przyznała, że marzy o synku.

Macierzyństwo i ciąża służą 29-latce. W niedawno opublikowanym na Instagramie poście kobieta chwali się, jak wygląda po ciąży. Nie ukrywa, że od swoich fanek często dostaje zapytanie jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach?". Koleżeńska Aga postanowiła w sieci zdradzić swój sekret idealnej figury! Okazało się, że kluczem do sukcesu jest... niemyślenie o tym! Kobieta znana jest z walki z "modą na brzydotę", ale we wpisie podkreśla, że jej ciało nie jest idealne!

Kaczorowska dodała, że dla niej najważniejsze są emocje: spokój, radość, wdzięczność i akceptacja.

W końcowej części wpisu artystka zaapelowała do swoich fanek, aby te się badały i nie zapominały o sobie! Do publikacji dodała dwa zdjęcia, jedno w koszulce, drugie z odsłoniętym brzuchem, pod którymi pojawiło się mnóstwo komentarzy. Przy okazji Kaczorowska zareklamowała wdzianko, który miała na zdjęciu i na fotografii oznaczyła markę. 


Figura marzenie?

Zobaczcie również:


Agnieszka Kaczorowska nago w ciąży. Podobna do Demi Moore?

Kaczorowska i Doda zaszalały z kreacjami! Kto jeszcze pojawił się na gali "Plejady?

Michał "Misiek" Koterski i Marcelina Leszczak. Znów są razem?


Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy