Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży otworzyła się na temat licznych poronień. Wyznała, jak Grzegorz sobie z nimi radził

Agnieszka Hyży otworzyła się w wywiadzie na temat problemów z utrzymaniem ciąży i licznych poronień. Chociaż kilka miesięcy temu wraz Grzegorzem Hyżym zostali rodzicami małego Leona, ich droga do szczęścia była długa i wyboista. Jak Grzegorz radził sobie z tą sytuacją?

Agnieszka Hyży szczerze o utracie ciąż

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży chociaż wybudzają ogromne zainteresowanie fanów i fanek, na co dzień stronią od pokazywania szczegółów ze swojego prywatnego życia mediom. Zamiast tego skupiają się na promowaniu swojej pracy zawodowej, a mediach społecznościowych pokazują swoje projekty. Para jest skryta do tego stopnia, że Agnieszka ukrywała swoją ciążę przez 7 miesięcy. Jednak miała ku temu ważny powód.

Chociaż oboje mają dzieci z poprzednich związków, para starała się o własne potomstwo. Celebrytka jest mamą 9-letniej Marty, zaś wokalista bliźniaków, Wiktora i Alexandra, ze związku z Mają Hyży. I chociaż można się było spodziewać, że razem szybko doczekają się dziecka, ich droga do szczęścia nie była usłana różami.

Reklama

Pod koniec ubiegłego roku na świat przyszedł Leon, syn Agnieszki i Grzegorza Hyży. Jednak zanim do tego doszło, dziennikarka kilka razy straciła ciążę. Był to dla niej ogromny cios. Otworzyła się na temat swoich ówczesnych przeżyć w podcaście "Tak mamy".

Poronienie to ogromna strata nie tylko dla matki dziecka, ale również dla ojcaAgnieszka Hyży wyznała, jak to wpłynęło na Grzegorza. Niestety, jej mąż przyjmował informacje o poronieniu równie źle.

Zobacz też:

Victoria nie jest zadowolona ze ślubu syna. "Była zdruzgotana"

Selena Gomez o standardach piękna: "Nie obchodzi mnie moja waga"

Demi Rose znów eksponuje krągłości! "Jesteś aniołem"

Kadrowa katastrofa. Widmo paraliżu lotniczego nad Polską


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy