Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży rozlicza się z bliskimi w urodzinowym wpisie. Kogo wymieniła?

Agnieszka Hyży obchodziła wczoraj 37 urodziny. Gwiazda Polsatu postanowiła podziękować bliskim i osobom, którym wiele zawdzięcza. Podziękowała obecnemu mężowi, ale wspomniała też o byłym.

Agnieszka Hyży w urodzinowym poście pisze do bliskich

Agnieszka Hyży uczciła swoje 37 urodziny bardzo osobistym i emocjonalnym wpisem na Instagramie. Stwierdziła, że w taki dzień przyjmuje się życzenia, ale też dzień, który skłania do refleksji i podsumowań. 

Postanowiła złożyć życzenia i podziękowania wszystkim, którzy są dla niej ważni. Wśród tych osób znaleźli się rodzice Agnieszki, współpracownicy oraz przyjaciele ze Śląska skąd pochodzi celebrytka.

Co ciekawe Agnieszka Hyży wymieniła również swojego byłego męża. Celebrytka wyszła w 2011 roku za Mikołaja Wita. Dwa lata później na świat przyszła ich córka. Niestety para w 2014 roku rozwiodła się. Z tego, co napisała widać, że para mimo rozwodu zachowała bardzo dobre relacje. 

Reklama

Podziękowała też dzieciom za to, że nauczyły ją pokory i odpowiedzialności. Przypomnijmy, że Agnieszka Hyży jest mamą dziewięcioletniej Marty i kilkumiesięcznego Leona.

Szczególnie wiele ciepłych słów Agnieszka Hyży zachowała dla swojego obecnego męża Grzegorza.  Potrafią się kłócić mocniej i głośniej niż włoska rodzina. Ale są ze sobą blisko i łączy ich nie tylko syn, ale też prawdziwa przyjaźń.

Zobacz też:

Agnieszka Hyży gani celebrytów. Pracownica z Ukrainy płacze w jej domu

Hakiel opublikował emocjonalny wpis. "Widać, że ktoś pana skrzywdził"

Wróżka Aida z nowym przesłaniem: Prawda, której nie chcesz usłyszeć

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy