Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Grochowska doceniona przez znanego na świecie pisarza!

Agnieskza Grochowska (41 l.) to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek, które karierę robią także za granicą. Jej rola w serialu „W głębi lasu” na podstawie powieści słynnego mistrza kryminału Harlana Cobena tak zachwyciła pisarza, że ten zgodził się na jego kontynuację!

Polska ekranizacja niezwykle popularnego kryminału, i to przygotowana we współpracy z platformą Netflix, była długo wyczekiwana przez fanów i równie entuzjastycznie oceniona po swoim debiucie. Oprócz świetnego scenariusza, na światowy poziom produkcji miała wpływ doskonałą gra aktorska w wykonaniu Agnieszki Grochowskiej i Grzegorza Damięckiego.

Twórca mrocznej historii tworzącej fabułę serialu, Harlan Coben, był obecny na planie w trakcie kręcenia serialu i miał duży wpływ na jego ostateczny kształt. To również on mógł zdecydować, czy ewentualna kolejna część na podstawie jego twórczości powstanie. 

Reklama

Grochowska zachwyciła najsłynniejszego autora kryminałów

Okazuje się, że słynny, amerykański pisarz był zachwycony umiejętnościami polskich aktorów! Najbardziej chwalił Agnieszkę Grochowską, odtwórczynię postaci Laury Goldsztajn, która była głównym powodem jego decyzji, o zgodzie na realizację kolejnej części serialu pt. "Zachowaj spokój". Produkcja jest już w trakcie powstawania, a Coben nie może ukryć swojego zadowolenia z kontunuowania współpracy.

- przyznał światowej sławy autor kryminałów.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Grochowska | Harlan Coben | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje