Reklama
Reklama

Grażyna Torbicka odwołuje rocznicowy wyjazd. Rodzina jej potrzebuje

Grażyna Torbicka (62 l.) i jej mąż, Adam Torbicki (68 l.) planowali świętować 40. rocznicę ślubu w ukochanych Włoszech. Niestety rodzinna sytuacja pary zmusiła ich do odwołania romantycznego wyjazdu. Niedawno zmarła mama lekarza, a Krystyna Loska też wymaga opieki.

Dziennikarka i jej słynna mama pojechały ostatnio do Kazimierza Dolnego, gdzie od lat organizują festiwal "Dwa Brzegi", którego zeszłoroczna edycja odbyła się w formie hybrydowej z powodu pandemii. W tym roku 15. edycja wydarzenia zbiegła się w czasie z 40. rocznicą ślubu Torbickich.

Małżeństwo nie miało jednak głowy do celebrowania "rubinowych godów"  - w styczniu tego roku zmarła ukochana mama Adama, profesor pediatrii Emilia Torbicka. Jednocześnie mama Grażyny, Krystyna Loska również wymagała opieki po zawale.

Mimo że, legendarna, 83-letnia prezenterka nadal jest bardzo samodzielna, i jak sama powtarza "lubi być potrzebna", Torbiccy zdecydowali się przełożyć podróż do Włoch, aby nie zostawiać jej samej.

Reklama

Torbicka rezygnuje z wakacji, żeby zająć się mamą

Słoneczna Italia to nieprzypadkowy wybór. Wiele lat temu Adam Torbicki pracował przez pewien czas w jednej z włoskich klinik, za granicą oczywiście towarzyszyła mu żona. To wtedy zakochali się w tym kraju i od tamtej pory starają się do niego wracać przynajmniej raz w roku. 2021 rok będzie już jednak drugim, w którym nie udało się zrealizować postanowienia o wyjeździe.

- uspokoiła Torbicka, dla której rodzina jest najważniejsza.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Krystyna Loska | Adam Torbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama