Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Wielka rewolucja w życiu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka? Szokujące doniesienia tygodnika!

Związek Anny Cieślak (40 l.) i Edwarda Miszczaka (66 l.) wciąż budzi duże emocje. Zakochani niebawem staną na ślubnym kobiercu, a teraz przyjaciółka powiedziała o... dzieciach! Czy aktorka chciałaby zostać mamą?

Mimo że od początku nikt nie wierzył w ich relację, to oni nie przejmowali się krytyką i opiniami innych i wciąż udowadniają, że są ze sobą szczęśliwi. Teraz media donoszą, że niebawem staną na ślubnym kobiercu. Mimo że sami nie komentują tych doniesień. to "Pudelek" dotarł nawet do listy gości.

Ostatnie tygodnie były szczególnie pracowite dla Anny Cieślak, nie tylko dużo gra, ale znalazła też czas, by pojechać do Rabki i wziąć udział w festiwalu literatury dziecięcej. Jak oznajmia "Rewia", w uzdrowisku promowała m.in. książę "Maryjki. Opowieści o Matce Boskiej".

Bardzo polecam wam te śliczne opowieści. Czyta się z przyjemnością - napisała.

Okazuje się, że jej obecność na festiwalu nie jest przypadkiem. Aktorka uwielbia dzieci i czuje, że dojrzała już do tego, żeby zostać mamą.

Reklama

Edward Miszczak jest już spełnionym ojcem, ma dwóch synów z małżeństwa z Małgorzatą Miszczak: Szymona i Szczepana. Dla Cieślak to szczególnie ważny temat, bo aktorka zostałaby mamą po raz pierwszy.

Magazyn twierdzi, że Cieślak nie traci nadziei na to, że zazna smaku rodzicielstwa. Chce jednak, by w jej życiu wszystko odbyło się po kolei. Istotny jest dla niej ślub.

Mimo że termin ślubu nie jest dokładnie znany, to plotkuje się, że odbędzie się on już na początku sierpnia.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edward Miszczak | Anna Cieślak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje