Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Fitkau-Perepeczko została prelegentką na festiwalu. Jest też jasnowidz, szamanka i terapeutka tańcem

Agnieszka Fitkau-Perepeczko (80 l.) to jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Niedawno zrobiło się o niej głośno nie z powodu nowej roli, a dlatego, że została prelegentką jednego z "alternatywnych" festiwali.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko karierę zaczynała jako aktorka teatralna, większy rozgłos zdobyła, wcielając się w postać matki Stefana Mullera w serialu "M jak miłość". 80-latka wydała również kilka książek kulinarnych.

Okazuje się, że aktorstwo i kulinaria to nie jedyne pasje Agnieszki. Niedawno była jedną z prelegentek na "alternatywnym" festiwalu.

Reklama

Agnieszka Fitkau-Perepeczko gościnią "alternatywnego" festiwalu

Już niedługo odbędzie się festiwal nazwany "Dwa dni w świetle. Spotkanie wolnych Dzieci Słońca". Okazuje się, że jedną z prelegentek tego nietuzinkowego wydarzenia będzie właśnie Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Jako gość specjalny będzie rozprawiać o tym, jak cieszyć się życiem, niezależnie od tego, kim się jest i gdzie się jest.

W zapowiedzi wydarzenia można przeczytać, że aktorka opowie o tym, jak cieszyć się życiem, niezależnie od tego ile ma się lat, a także jak być zawsze piękną, witalną oraz szczęśliwą.

Podczas festiwalu Agnieszka nie będzie jedyną prelegentką, na liście znajdziemy również: terapeutkę tańcem, jasnowidza, promotora szczęśliwego życia, malarkę obrazów energetycznych, szamankę radości. Podczas wydarzenia będzie można zamówić sesję jasnowidzenia, sesję transformującą.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko - życie prywatne i kariera

Agnieszka Fitkau-Perepeczko urodziła się 6 maja 1942 roku w Warszawie. Wychowała się w Milanówku.

W 1966 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. W 1967 roku wyjechała do Londynu, gdzie pracowała w obsłudze hotelowej.

Od 1970 roku przez kolejne 10 lat była aktorką Teatru Komedia. Gościnnie występowała także w stołecznych teatrach: Dramatycznym i Rozmaitości.

W 1981 roku wyjechała do Australii, gdzie uczyła się języka angielskiego na Uniwersytecie w Melbourne. Na obczyźnie kontynuowała karierę aktorską, grając m.in. w serialu "Więźniarki", pracowała jako fotograf ślubna, założyła własną agencję fotograficzną.

W 1998 roku została redaktorką naczelną miesięcznika "Magiczna Quchnia", w którym publikowała także swoje felietony.

Od 2003 do 2007 roku grała Simonę, matkę Stefana Mullera w serialu TVP2 "M jak miłość".

Od listopada 2005 roku jest wdową po aktorze, Marku Perepeczce. Nie ma dzieci.

Zobacz też:

Agnieszka Fitkau-Perepeczko odebrała telefon od męża. To była jej ostatnia rozmowa z Markiem

Kinga Rusin komentuje słowa Agnieszki Fitkau-Perepeczko w "Dzień dobry TVN"
Agnieszka Perepeczko przerażona! Podjęła dramatyczną decyzję!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy