Reklama
Reklama

Agnieszka Chylińska: Sensacyjne plotki z domu gwiazdy TVN to jednak prawda! Oto co dzieje się zamkniętymi drzwiami

Agnieszka Chylińska udzieliła nowego wywiadu, w którym kolejny raz opowiedziała o tym, co dzieje się w jej rodzinie. Gwiazda już nie ukrywa tego, że "wiele nocy przepłakała", ale dopiero teraz jest gotowa na to, by opowiedzieć ludziom całą prawdę...

Agnieszka Chylińska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Dopiero po latach zdecydowała się wyjawić prawdę o swoich dzieciach, z których dwoje to "dzieci szczególnej troski". Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Ostatnio Aga wróciła do tego tematu. Podczas swojego koncertu we Wrocławiu udzieliła wywiadu "Co za tydzień". Na początku wyjaśniła, dlaczego już nie gra muzyki rockowej, z której przez lata słynęła. 

Reklama

Chylińska o swoich dzieciach

"To jest taka opowieść, w której nie uciekam w hałas, tylko chcę wytrzymać to spojrzenie ludzi, którzy siedzą. I tak sobie założyłam, że chciałabym, żeby oni usiedli i dostrzegli, że już nie mam dwudziestu lat i że nie jestem w stanie robić muzyki, którą robiłam 30 lat temu, po prostu z niej wyrosłam" - wyznał. 

Potem skupiła się na swoim życiu rodzinnym i tym, co dzieje się w jej domu. Na najnowszej płycie Agnieszka zamieściła utwór, w którym opowiada o swoim macierzyństwie. 

"Jest to piosenka, na którą byłam gotowa, by ją napisać. Wiele już przepłakałam i poczułam, że po tych kilkunastu latach jestem gotowa, żeby wyjść do ludzi i powiedzieć, że moje macierzyństwo nie jest sztampowe i że ten smak miłości rodził się w jakimś ogromnym trudzie"  - przyznała. 

Chylińska ucieka z domu w trasy koncertowe

Chylińska szczerze przyznaje, że opieka nad dziećmi bywa dla niej tak trudna, że wyjazd na koncert staje się dla niej poniekąd wybawieniem. Zapewnia jednak, że cały czas myśli o swoich pociechach...

"Gdy jestem na scenie wśród moich ludzi, już mam informację, co trzeba przygotować dziecku do tornistra na poniedziałek. Ta rzeczywistość mojej rodziny i normalnego macierzyństwa, wyjątkowego, ale bycia również żoną, matką, daje mi poczucie, że wychodzenie na scenę jest cały czas atrakcyjne" - wyjawiła.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

"Mam talent": Foremniak odebrała Vanessie Kujawiak szansę na finał? Widzowie wściekli!

Agnieszka Chylińska opowiada o pierwszym małżeństwie. Dlaczego trwało tak krótko?

Chylińska nie przestaje płakać. Prawda o chorobie synka ją przerosła. Co się dzieje w jej domu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy