Reklama
Reklama

Agata Rubik odpowiada ostro na zaczepkę fanki. Nie gryzła się w język

Nie od dziś wiadomo, że Agata Rubik bardzo chętnie pokazuje swoje życie prywatne w mediach. Była modelka robiła to, kiedy mieszka z rodziną w Polsce. Przeprowadzka do USA nic więc w tej kwestii nie zmieniła. Bycie influencerką wychodzi Rubik to całkiem nieźle, ponieważ na samym instagramowym koncie uzbierała ponad 218 tysięcy fanów. Okazuje się jednak, że nie wszyscy pałają do niej sympatią.

Agata Rubik chwali się swoim życiem w USA

Agata Rubik oraz Piotr Rubik kilka miesięcy temu przeprowadzili się do USA, gdzie na nowo układają swoje życie. Od momentu wyjazdu, zaradna 36-latka wszystko pokazuje w swoich mediach społecznościowych. Trudno się temu dziwić, tak przecież zarabia na życie.

Niedawno Rubik prezentowała wypad na rodzinne zakupy, plażę, a także pierwszy dzień, w którym jej córki poszły do szkoły. W sieci pojawiła się też informacja, jak wygląda ich nowy dom. Obserwatorzy Agaty dzięki niej wiedzą również, że weterynarz jest w USA bardzo drogi. Niestety nie wszystkim podoba się to, co prezentuje w sieci Rubik. Jedna z fanek ostatnio ją ostro skrytykowała.

Reklama

Zobacz też: Rubikowie uciekli z Polski do USA, a tu takie wieści. Padły słowa o zdradzie

Agata Rubik odpowiada fance na nieprzyjemne komentarze

Aktywność Agaty Rubik w sieci nie każdemu się podoba. Jedna z internautek poinformowała ukochaną muzyka o tym w komentarzu na instagramowym koncie. Rzuciła nawet kilka niezbyt miłych słów pod jej adresem.

"Obserwuję Cię od dłuższego czasu i kiedyś wydawałaś się taka równa babka z sąsiedztwa. Od przeprowadzki do "Majami" coraz częściej zachowujesz się jak "fochata", pyskata Agata i serio nie jest to fajne" - napisała w sieci internautka.

Na odpowiedź Agaty Rubik nie trzeba było zbyt długo czekać. Żona Piotra, mówiąc wprost, nie pozostała dłużna internautce. Influencerka przyznała, że dziwi ją fakt obserwowania jej profilu przez ludzi, którym jej publikacje tak bardzo się nie podobają.

"Jedni mnie lubią, inni nie. Każdy zwraca uwagę na coś innego i ocenia przez swój pryzmat. Ja nie obserwuję ludzi, których uważam za niefajnych. Pozdrawiam" - napisała Agata. Uważacie, że zachowała się z klasą?

Zobacz też:

Ale wieści od Rubików po przeprowadzce. A miało być tak fajnie

Rubik przeżyła chwilę grozy w Miami. Znowu żali się na wydarzenia z nowego domu

Agata i Piotr Rubikowie opublikowali pożegnalne zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy