Reklama

Reklama

Reklama

Agata Młynarska wyzdrowiała i mówi o cudzie! Latami cierpiała na przewlekłą chorobę

Agata Młynarska (57 l.) podzieliła się z fanami najnowszymi informacjami o swoim stanie zdrowia. Po latach zmagań z objawami astmy, dziennikarka w końcu wyzdrowiała. Ja to się stało?

Agata Młynarska jest dziennikarka, znaną z prowadzenia programów telewizyjnych. Jest także aktywistką i działaczką społeczną, często zabiera głos w ważnych dla polskiego społeczeństwa sprawach.

Z wykształcenia jest polonistką. Prywatnie jest mamą dwóch synów: Stanisława i Tadeusza, którzy są owocem jej małżeństwa z Leszkiem Kieniewiczem. Niewiele osób wie, że dziennikarka wychowała również dwie dziewczynki z domu dziecka: Sylwię i Alicję.

Agata Młynarska wyleczona z astmy

Nie jest tajemnicą, że Młynarska od lat zmaga się z astmą i jej objawami. Niejednokrotnie musiała zgłaszać się do szpitala. Choroba bardzo utrudniała jej życie, a kolejni specjaliści załamywali ręce. W końcu dziennikarka zdecydowała się na terapię biologiczną, która okazała się zbawienna w skutkach.

Reklama

Młynarska pisze, że lek, który zażywała okazał się strzałem w dziesiątkę i jest w Polsce refundowany. Co więcej, przekonuje, że gwarantuje on choremu powrót do normalnego funkcjonowania. I dodaje, że "tak leczony pacjent jest tańszy dla systemu. Utrzymywanie chorych na rentach, zwolnieniach, niezdolnych do pracy, jest dużo gorsze i bezlitosne".

***

Zobacz także:

TVN będzie wściekły. Sekret programu wyszedł na jaw

Nie do wiary, jak teraz żyje Marcinkiewicz. "Mam kromkę chleba, czasem nawet z masłem"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski pokazał "mapę grozy". Wytłumaczył, o co w niej chodzi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama