Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agata Kornhauser-Duda i Kinga Duda skazane na pośmiewisko! Odważny ruch kabaretu Ani Mru Mru

Kabaret Ani Mru Mru opublikował w social mediach mem, który wzbudził skrajne emocje wśród internautów. Oberwało się Agacie Kornhauser-Dudzie (48 l.) oraz jej córce Kindze (24 l.) . Ale afera!

Kabaret Ani Mru Mru jest jednym z ulubionych i najbardziej znanych kabaretów w Polsce. O formacji znów zrobiło się głośno m.in. za sprawą Marcina Wójcika, który poinformował ostatnio, że całkowicie zrywa współpracę z TVP, gdyż nie zgadza się z przedstawianymi tam informacjami. 

Celebryta wyznał, że gdyby dalej zdecydował się pracować dla telewizji publicznej, to niedługo nie mógłby z czystym sumieniem spojrzeć w lustro. Wierni fani kabareciarzy od razu zrozumieli, że ta decyzja była podyktowana ostatnimi wydarzeniami w Polsce. 

Reklama

We wtorek, 27 października Kabaret Ani Mru Mru dolał jednak oliwy do ognia. Formacja na swoim facebookowym profilu udostępniła mem, który wyśmiewa Pierwszą Damę oraz jej córkę Kingę Dudę. Tuż nad zdjęciem pań widnieje napis "Kabaret Ani Mru Mru". 

Jest to oczywiście aluzja do milczącej postawy Agaty Kornhauser-Dudy, która nigdy nie zabiera głosu w ważnych i kluczowych dla kobiet sprawach. To samo tyczy się Kingi Dudy, która jeszcze jakiś czas temu, przy okazji ponownego wybrania Andrzeja Dudę na prezydenta, zapewniała, "żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu", ponieważ, "niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zasługujemy na szacunek".

Niestety, teraz córka nie zabiera głosu, czego oczekuje od niej społeczeństwo. 

Mem Kabaretu Ani Mru Mru bije rekordy popularności w sieci i stał się prawdziwym hitem. A wy, co o nim sądzicie?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje