Reklama
Reklama

Agata Dygant znalazła sposób na inflację. Wie, jak sobie poradzić z kosztami budowy

Agnieszka Dygant jakiś czas temu postanowiła uciec przed miejskim zgiełkiem i zamieszkać na wsi. Gwiazda "Niani" buduje własny dom. A że koszty budowy ciągle rosną, to dzięki popularności aktorka może je obniżyć. Pochwali w sieci i zareklamuje producentów materiałów budowlanych i od razu taniej.

Agnieszka Dygant odcina kupony od swojej popularności. Sama jednak już coraz mniej pojawia się na planie filmowym. Ostatnie produkcje, w których zagrała to "Listy do M." odcinek 4 i 5 oraz "Kobiety mafii", czy "Botoks". Uwaga aktorki skupiona jest na czymś zupełnie innym.

Agnieszka Dgant buduje dom

Agnieszka Dygant buduje dom. Osobiście dogląda budowy, choć mogłaby zlecić tę czynność komuś, woli mieć wszystko na oku. 

Reklama

"Jak się przechodzi proces budowy domu, to zaczyna się mieć pojęcie, na czym to wszystko polega. Te ustalenia, decyzje podejmowane z architektem i mężem-wężem" - wyznała w rozmowie z Super Expressem.

Tabloid donosił wówczas, że wydatki na budowę mogą aktorkę kosztować około 2 mln złotych. To sporo, ale aktorka chyba znalazła sposób na obniżenie kosztów.

Dygant ma sposób na obniżenie kosztów budowy

W sieci aktorka relacjonuje postępy na budowie. W styczniu gwiazda zaprezentowała swoim obserwującym swoją posesję oraz szkielet domu. Ale nic za darmo. Dygant bardzo chętnie opowiada o różnych materiałach i produktach, użytych do budowy, a w zamian otrzymuje je taniej od producentów. Różne firmy same oferują gwieździe swoje usługi w ramach współpracy, proszą w zamian o promocję w mediach społecznościowych.

Dygant wymarzyła sobie dom z poddaszem. Ale to poddasze nie ma być ciemną składnicą rupieci, a przestronną, jasną sypialnią. W tym celu zostaną tam zamontowane specjalne okna. Skoro specjalne, to też ich cena jest niestandardowa, a o wiele wyższa. Wystarczy dojść z producentem takich okien do porozumienia, zareklamować okna i aktorka nie musi za takie okna płacić normalnej stawki.

W ubiegłą niedzielę gwiazda udała się na budowę, skąd relacjonowała, jak będzie wyglądała jej sypialnia.

"Są wielkie, wspaniałe możliwości. Można sobie wsadzić cudowne okno. Tak jak na przykład to. I można mieć te wszystkie problemy załatwione. Czyli jak widzicie w mojej sypialni jest bardzo jasno, jest cudowna atmosfera. Są duże te okna więc, ja się nie odcinam. Są termiczne, więc nie martwię się ze będzie chłodno. I są naprawdę piękne" - zareklamowała okna.

Zobacz też:

Dygant za sławę zapłaciła wysoką cenę. Lekarz interweniował, by ją ratować

Zrobiła karierę jako Jolka z "Niani", a potem niespodziewanie zniknęła z mediów. Oto powód!

50-letnia Dygant już tego nie ukrywa. Tak sobie radzi ze starzeniem się


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama