Reklama
Reklama

Agata Duda z mocnym akcentem na Święto Niepodległości [ZDJĘCIA]

Agata Kornhauser-Duda towarzyszyła swojemu mężowi, prezydentowi Andrzejowi Dudzie, w uroczystościach z okazji Święta Niepodległości. Stylizacja Pierwszej damy przyciągała uwagę. Co założyła żona prezydenta?

Agata Kornahuser-Duda od rana 11 listopada uczestniczyła wraz z mężem w obchodach Dnia Niepodległości. Para prezydencka pełniła swoje obowiązki wynikające z funkcji, jaką pełnią. Oboje wzięli udział w uroczystościach złożenia kwiatów przed pomnikami Ojców Niepodległości. Następnie prezydent wręczył odznaczenia państwowe.

Agata Duda w czerwieni na Święto Niepodległości

Podczas obchodów Dnia Niepodległości Agata Kornahuser-Duda wystąpiła w płaszczu, który wyróżniał się na tle innych strojów urzędników państwowych i oficjeli. Żona prezydenta postawiła na kolor czerwony. Do płaszcza w takim kolorze dobrała szalik w barwach biało-czerwonych. W klapę miała też wpięty kotylion, taki sam, jaki widniał też na płaszczu prezydenta Andrzej Dudy. 

Reklama

Zaskakujące były dodatki, jakie Agata Duda zaprezentowała. Pierwsza dama postawiła w tej kwestii na kolor beżowy. Zarówno kozaki na wysokim obcasie, jak i rękawiczki oraz mała torebka wykonane były z beżowego zamszu.

Projektantka pierwszej damy zdradza, jak przygotowują stylizacje

Przypomnijmy, że za stylizacje pierwszej damy odpowiada znana projektantka Dorota Goldpoint. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że Agata Kornhauser-Duda ma konkretne wymagania. Stroje na konkretne uroczystości są pieczołowicie dobierane:

"Kiedy przygotowujemy kolekcje czy stylizację na dane wydarzenie, musimy też zaobserwować, co w poprzednim roku, w poprzednich latach dana Pierwsza Dama miała na sobie, aby nie powtórzyć koloru. Wpasować się w otoczenie, w kolorystykę otoczenia. To są bardzo ważne elementy, które muszą być brane pod uwagę. Zatem patrzymy, obserwujemy, ale pani prezydentowa ma swój własny styl, któremu jest wierna i wokół tego stylu mam pole do popisu" - mówiła projektantka.

Zobacz też:

Agata Duda olśniewa w Nowym Jorku. Osobiście poznała słynnego elfa

Szokujące słowa Rozenek o żonie polskiego prezydenta. Zrównała ją z ziemią [POMPONIK EXCLUSIVE]

Agata Duda obrywa za włosy na boba i stylizacje. Wiemy, kto jest za to odpowiedzialny


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Duda | Andrzej Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy