Reklama
Reklama

Adriana Kalska: Uda jej się usidlić amanta?

Jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia, Mikołaj Roznerski (34 l.). ma opinię łamacza serc. Żadna z poprzednich partnerek nie zatrzymała go na dłużej. Może Adrianie się to uda?

Choć kochał już nieraz, tak romantycznie nie wyznawał jeszcze miłości. Na profilu instagramowym Mikołaja Roznerskiego w "instastories" ukazało się jakiś czas temu zdjęcie splecionych dłoni mężczyzny i kobiety. Ta pierwsza należała do niego, a druga do wybranki jego serca.

"Adriana Kalska" - napisał aktor, zamieszczając obok jej nazwiska serduszko. To samo zdjęcie z podpisem "Mikołaj Roznerski" ukazało się też na internetowym profilu aktorki. Po tej deklaracji zakochani przestali się ukrywać. Wkrótce paparazzi przyłapali ich w restauracji, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Reklama

Ci, którzy dobrze znają przystojnego aktora, zastanawiają się jednak, jak długo potrwa to miłosne uniesienie. Nie jest bowiem tajemnicą, że Mikołaj ma ogromne powodzenie u płci pięknej, ale nie słynie z umiejętności pielęgnowania miłosnej relacji.

Niedawno, biorąc udział w programie Kuby Wojewódzkiego, stwierdził, iż nigdy nie zdradził żadnej ze swoich partnerek. Gdy uczucie się wypalało, po prostu odchodził. Rozstaniem skończyła się jego miłość do Marty Juras, matki jego syna Antosia (7 l.), poznanej w czasie studiów. Gdy razem występowali w serialu "M jak miłość", ich uczucie już wygasało.

Ale Mikołaj nie był długo sam. Grając w spektaklu z Olgą Bołądź, znów się zakochał. Ale i ta fascynacja nie przetrwała próby czasu.

Roznerski szybko znalazł pocieszenie w ramionach byłej Miss Polonii i prowadzącej "Pytanie na śniadanie" Marceliny Zawadzkiej. Już po czterech miesiącach i ta relacja się zakończyła.

- Zrobiono ze mnie jakiegoś bawidamka i przyprawiono mi gębę człowieka, który nie może sobie ułożyć życia osobistego - zdenerwował się podczas jednego z wywiadów Mikołaj. - Kiedyś na pewno będę miał żonę i więcej dzieci, ale to jest moje życie! - podkreślił zdecydowanie.

Czy jego relacja z Adrianą ma szansę przerodzić się w trwałe uczucie? Aktor wychowywał się w rozbitej rodzinie, co może wpływać na jego życie osobiste. - Moje dzieciństwo nie było beztroskie - przyznał.

Zdradził, że jako 13-latek boleśnie przeżył rozwód rodziców i rozstanie z rodzeństwem. Jego matka wyjechała z nim do innego miasta, a on, jako jedyny, został z ojcem.

Bliscy Mikołaja są przekonani, że trudne doświadczenia wzmogły w nim potrzebę zbudowania stabilnego związku. Uważają, że znajomość z Adrianą zapowiada się dobrze, bo ma podstawy w wieloletniej przyjaźni.

Mikołaja i ukochaną długo łączyła praca. Fani serialu"M jak miłość" już od ponad trzech lat śledzą miłosne perypetie Izy i Marcina, w których się wcielali. Te postaci z telenoweli mają już nawet dziecko, ale ich wspólna przyszłość jest niepewna. Wszystko zależy od kaprysu scenarzystów.

W życiu prywatnym to Mikołaj i jego ukochana sami odpowiadają za swój los. Na razie fortuna im sprzyja i udaje im się połączyć uczucie z pracą zawodową. Występują razem w serialu i w przedstawieniach - "Kłamstwo" oraz "Atrakcyjny pozna panią".

Razem podróżują po całej Polsce. Adriana ma jednak świadomość, że Mikołaj to mężczyzna, który nie może oddać się jej w pełni, gdyż ma zobowiązania wobec dziecka. - Przestałem żyć tylko dla siebie, bo jestem teraz odpowiedzialny także za syna. Cały czas uczę się rodzicielstwa - wyznał gwiazdor.

By na stałe zdobyć serce Mikołaja, jego nowa ukochana musi też pokochać jego jedynaka. Czeka ją także o wiele trudniejsze zadanie - wyzbycie się zazdrości. Roznerskiemu nie brak bowiem propozycji nowych ról. A u jego boku wciąż będą pojawiać się piękne koleżanki po fachu.

Niedawno na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie z Anną Dereszowską. "Przygotowujemy się do »Dwoje na Huśtawce«. Czyli chyba się w sobie zabujamy" - napisał...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama