Reklama
Reklama

Adele oskarżona o plagiat! "Brak mi słów"

Adele (33 l.) została oskarżona przez niezależną artystkę Xiomarę o plagiat. Okazało się, że nie chodzi o jeden utwór, a o całą twórczość! "Brak mi słów" - wyznała Xiomara.

Adele (posłuchaj) po dość długiej przerwie powróciła do śpiewania! Niedawno wydała singiel "Easy on me", który promuje jej najnowszą płytę "30". Wokalistka czwarty album wyda aż po 6-letniej przerwie! W tym czasie sporo się zmieniło, Adele dużo schudła, przeszła ogromną metamorfozę i rozstała się z mężem! Fani są zgodni, że to właśnie jego dotyczy tekst pierwszego singla! Artystka z okazji wydania płyty promuje ją wszędzie, gdzie się da. Dzięki temu publika może podziwiać swoją ulubienicę na listopadowej okładce magazynu "Vogue". Niestety teraz nad artystką zawisły ciemne chmury, bowiem piosenkarka Xiomara oskarżyła ją o plagiat! Mało tego, kobieta uważa, że Adele nie ukradła jej jednej piosenki, a całą twórczość!

Reklama

"Adele: One Night Only" - Kameralny, interaktywny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi oglądajcie na Polsat Go. SPRAWDŹCIE!

Adele oskarżona o plagiat! "Brak mi słów"

19 listopada miała miejsce premiera najnowszego albumu Adele. Niedługo po tym wydarzeniu inna artystka, Xiomara, oskarżyła Brytyjkę, że ta ukradła jej całą twórczość! Swoje domniemane dowody przedstawiła na Instagramie. Kobieta uważa, że 33-latka nie skopiowała części jej utworu, ale warstwę muzyczną, liryczną i wizualną!
 
"Poszkodowana" dodała na Instagramie listę swoich dowodów, które mają jednoznacznie wskazywać na podobieństwa między twórczością jej, a Adele. Xiomara porównała swój utwór "Barbara", który wydała w lipcu tego roku z singlem Adele "Hold On". Dodatkowo twierdzi, że wokalistka z wysp łącznie skopiowała jej 7 piosenek!


Słyszycie i widzicie podobieństwo?

Zobaczcie również:

Adele nie stać na życie w Londynie! Kupiła nieruchomość w Los Angeles

Adele znieważona przez dziennikarza! Gwiazda przerwała wywiad

Adele na Instagramie pokazała fotkę z Polski!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy