Reklama
Reklama

Adam Małysz zaapelował do fanów. Ma szczęśliwe wieści!

Adam Małysz (46 l.) jest ulubieńcem kibiców sportów zimowych. To dzięki niemu skoki narciarskie stały się sławne w Polsce, a teraz, z racji doświadczenia został prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Po ostatnich zawodach w Pucharze Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, Adam Małysz musiał ostudzić swoje emocje. Dlatego na Instagramie zadał swoim fanom nietypowe pytanie... Nie zgadniecie jakie!

Adam Małysz zaapelował do fanów. Miał do nich nietypowe pytanie

Adam Małysz był zły po wynikach Pucharu Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem, kiedy doszło do niesprawiedliwego (według Małysza) potraktowania Norwega, Graneruda. 

Dawny skoczek aż cztery razy wygrał Kryształową Kulę w Pucharze Świata, a także zwyciężał w Turniejach Czterech Skoczni i mistrzostwach olimpijskich. Dlatego doskonale orientuje się, jak skakać, aby wygrywać. W gorzkich słowach na antenie TVP stwierdził: "Nie może tak być. Jestem okropnie zły".

Reklama

Po emocjach, które nim targały postanowił wybrać się na... zakupy. I to nie byle jakie. Adam Małysz wszystko relacjonował na swoim Instagramie @adammalyszofficial.

Adam Małysz wychwala prezydenta Andrzeja Dudę

Dziennikarze mieli też okazję zapytać się skoczka, co sądzi o prezydencie Polski, Andrzeju Dudzie, który jest wielkim fanem narciarstwa i regularnie pojawia się na imprezach związanych ze skokami.

"To jest sportowiec z krwi i kości. On lubi brać udział w takich imprezach, towarzyszyć i być w takiej atmosferze, jak jest tutaj. Miałem okazję przede wszystkim prezydenta tylko przywitać, przyprowadzić tutaj, później miałem inne obowiązki. De facto później w przerwie po pierwszej serii miałem okazję tam na chwilę wpaść, podzielić się swoimi uwagami, żeby oni się też podzielili i to na tyle. Później już nigdy nie ma czasu na nic, bo jest dużo rzeczy, które trzeba wykonać" - wyznał Adam Małysz dla "Sportowych faktów".

Adam Małysz skierował do fanów nietypowe pytanie: "Nadawałbym się?"

Adam Małysz ma duże poczucie humoru i dystans do samego siebie. Korzystając z okazji współpracy z marką odzieżową, skoczek zapytał fanów, czy pasuje mu taki ubiór. Sportowiec miał na sobie skórzaną kurtkę pilotkę z kożuszkiem i naszywkami niczym Tom Cruise w słynnym filmmie "Top Gun".

"Top Gun 3 nadciągam! Jak myślicie, nadawałbym się do roli pilota F16?" - zapytał Adam Małysz swoich obserwujących fanów.

Fani skwitowali jego pytanie w następujący sposób:

  • "Oczywiście że tak, sztukę latania ma Pan już opanowaną, nieważne na czym"
  • "F16 nie byłoby potrzebne"
  • "Na nartach latał Pan świetnie to i w F16 by Pan sobie poradził"
  • "Naturalnie! Tom Cruise byłby zawstydzony"
  • "Mając w pamięci Pańską karierę, obawiam się że wylądowałby Pan za lotniskiem"

Zobacz też:

Jak mieszka Adam Małysz? Nowoczesna elegancja na wiślańskim wzgórzu

Adam Małysz nie jest katolikiem. Teraz wyjawił, jak wraz z żoną Izą wygląda u nich Boże Narodzenie!

Fanka Adama Małysza: "Im starszy, tym przystojniejszy". Iza Małysz nie jest zadowolona

Nowa rola Adama Małysza. Czy się w niej sprawdzi?

Adam Małysz i jego majątek. Jak bardzo bogaty jest były skoczek narciarski?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy