Reklama

Reklama

Fanka Adama Małysza: "Im starszy, tym przystojniejszy". Iza Małysz nie jest zadowolona

Adam Małysz pomimo skończonej kariery sportowej, wciąż nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów, innych sportowców i oczywiście fanów! Małysz jako obecny prezes PZN pochwalił się zdjęciem w eleganckim garniturze, jak na prezesa przystało. Skoczek spytał się również, czy taki styl mu pasuje i... fanki nie mogły się powstrzymać przed napisaniem komplementów! Żona będzie zazdrosna?

Fanka Adama Małysza: "Im starszy, tym przystojniejszy". Iza Małysz nie jest zadowolona

Adam Małysz jest jednym z ulubionych sportowców wśród polskich kibiców. To dzięki niemu cała Polska zakochała się w skokach narciarskich, które nigdy wcześniej nie były tak popularne. Po "Małyszomanii" przyszedł czas na wyścigi rajdowe, bycie dyrektorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Obecnie Adam Małysz jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego.

To właśnie jego obecna rola "zmusiła" go do obecności na ważnych konferencjach i spotkaniach biznesowych. "Orzeł z Wisły" zaprezentował się na Instagramie w dopasowanym, granatowym garniturze, co wywołało wielkie poruszenie wśród... fanek skoczka!

Reklama

"Ale przystojniak, pasuje. Im starszy, tym przystojniejszy. Pozdrawiam" - napisała jedna z fanek, której Adam Małysz najwyraźniej wpadł w oko. Myślicie, że Izabela Małysz będzie zazdrosna?

Adam Małysz i Izabela Małysz. Pobrali się, gdy byli nastolatkami

Adam Małysz i Izabela Małysz (z domu Polok) znali się od dzieciństwa. Pierwsze bliższe spotkanie mieli w szkole podstawowej, w której Adam był o klasę wyżej niż Iza. Co więcej, byli też sąsiadami, a ich domy dzieliło tylko kilkaset metrów. Pomimo znajomości od młodych lat, nie zakochali się w sobie od razu. Parą zostali dopiero w 1996 roku.

"Nasze drogi się rozeszły. W końcu spotkaliśmy się na dyskotece. I tak rozpoczął się nasz związek. Zadziałała magia dyskoteki. Banalna historia, prawda?" - wspominała Izabela Małysz dla "Onetu".

Adam i Izabela zaręczyli się pod koniec stycznia 1997. Ślub wzięli w czerwcu 1997 roku. Adam miał wtedy 19 lat, a jego żona 18. Izabela spodziewała się wtedy dziecka. Córka Karolina Małysz przyszła na świat 31 października 1997 roku.

Od tamtej pory para jest nierozłączna - mieszkają w Wiśle, swojej rodzinnej miejscowości, mają duży dom z ogrodem i widokiem na góry, a nie tak dawno ich córka wyszła za mąż.

Dlatego myślimy, że żadna fanka nie będzie stała na drodze takiej miłości, jak u Małyszów!

Zobacz też:

Adam Małysz przeżywa ciężkie chwile. Niedawno żegnał kogoś bliskiego, a teraz to!

Adam Małysz i jego majątek. Jak bardzo bogaty jest były skoczek narciarski?

Adam Małysz pokazał się z żoną Izą. Ludzie aż zamarli. Nikt jej nie poznał! Myśleli, że to Kayah!

Kurzajewski o Małyszu: "Nigdy nie zabiegałem, by został moim przyjacielem"

Adam Małysz pochwalił się nową pracą. Nie zgadniecie, czym będzie się zajmował

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Izabela Małysz | Karolina Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy