Reklama
Reklama

Adam Małysz i jego żona Izabela wezmą udział w "Azja Express"? Co za wiadomość!

TVN namawia go do udziału w popularnym programie, „Azja Express”. Z żoną, która też kocha przygodę. Czyżby Adam Małysz (40 l.) i Izabela (39 l.) skusili się na propozycję stacji?

To dopiero byłby strzał! W TVN już wszyscy o tym mówią i zacierają ręce, bo takie nazwiska przyciągają tłumy. Trudno się dziwić. Adam Małysz i jego żona Izabela to jedna z najbardziej kochanych przez Polaków par. Jeśli wystąpią w 3. edycji programu "Azja Express", oglądalność będzie rekordowa!

- Nie podpisali kontraktu, ale propozycja ich zainteresowała i poważnie się nad nią zastanawiają. To sen dyrektora Miszczaka, bardzo chciałby Małyszów mieć jako gwiazdy. Są tak lubiani, że każda stacja marzy o ich udziale w swoich programach - mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" osoba ze stacji TVN. 

Reklama

Marzą dotąd bez powodzenia, choć pomysłów na tę parę nie brakowało. Żona mistrza już kilka razy była zapraszana do udziału w "Tańcu z gwiazdami".Wiele lat temu zrezygnowała z tańczenia w edycji TVN-u, bo nie chciała zostawiać bez opieki córki Karoliny (20 l.), wówczas uczennicy szkoły podstawowej. Niedawno propozycję udziału w show ponowił Polsat, lecz żona Małysza nie była już zainteresowana. 

Tym razem - nieco wbrew tytułowi - program będzie kręcony w Peru, Boliwii i Wenezueli. Będzie trudno i niebezpiecznie, gwiazdy zmierzą się ze swoimi słabościami i z ekstremalnymi wyzwaniami. W poprzednich edycjach były to m.in. jazda na słoniu, taniec bollywoodzki czy poskromienie jadowitej kobry. 

Ale na mistrza Adama nie ma mocnych! Niczym jest bieganie z plecakiem po pustyni i życie za jednego dolara dziennie, gdy na nartach wykonywał skoki na odległość ponad 200 metrów? A gdy karierę skoczka zakończył, śmigał po pustyni podczas rajdu Dakar... 

Żona Adama także lubi ryzyko, była objawieniem rajdu RMF Morocco Challenge. Jesienią ub. roku na swoim Instagramie zasugerowała, że z mężem świetnie nadawaliby się do takiego programu jak "Azja Express"... 

A Izabela Małysz znana jest z tego, że nie rzuca słów na wiatr. Zdjęcia do trzeciej edycji mają ruszyć wiosną. Skończy się sezon narciarski i Adam będzie miał czas na dobrą rozrywkę i nową przygodę. Kibice, jak zawsze wierni, będą za niego mocno trzymać kciuki!

*** 

Zobacz więcej materiałów:

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama