Reklama
Reklama

Adam Barański nie żyje. Dziennikarz miał 44 lata!

Nie żyje Adam Barański. 24 stycznia zmarł w wieku 44 lat dziennikarz Radia Wrocław. Barański był związany też z Radiem RAM, a wcześniej m.in. z Radiem Opole i TVP3 Opole.

Adam Barański nie żyje. Dziennikarz Radia Wrocław miał 44 lata

Adam Barański był dziennikarzem związanym z Radiem Wrocław przez wiele lat. Jego pasją były motocykle, o czym chętnie mówił. Dziennikarz przygotowywał wiadomości dla Radia Wrocław i Radia RAM. 

Wcześniej Barański był związany m.in. z Radiem Opole, TVP3 Opole i Gazetą Wyborczą. Słynął z ogromnego poczucia humoru. To właśnie praca w studiu radiowym przynosiła mu najwięcej satysfakcji.

"Choć jak ryba w wodzie czułem się we wszystkich redakcjach, w których pracowałem, to myślę, że studio radiowe to moje miejsce na ziemi. Wkładam w tę pracę całe swoje serce. Mam nadzieję, że to słychać na antenie" - powiedział w materiale przygotowanym przed Radio Wrocław.

Reklama

Koledzy z branży są w absolutnym szoku:

"Niewątpliwie był osobą, którą kojarzyli absolutnie wszyscy, między innymi z oryginalnego stylu i zawsze promiennego uśmiechu - powiedziała Dorota Kuźnik, dziennikarka natemat.pl w rozmowie z Radiem Zet.

Adam zmarł 24 stycznia. Miał 44 lata. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Brzegu 30 stycznia o godzinie 12.

Zobacz też:

Nie żyje Anthony "Top" Topham. Muzyk zespołu Yardbirds zmarł 2 tygodnie po śmierci kolegi

Zmarł dziennikarz "Lata z radiem". Andrzej Matul odszedł w wieku 75 lat

Wałęsa zaatakowany przez Rosjan. Wymowna odpowiedź byłego prezydenta. "To oznacza, że trafiam!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama